MAXFIGHT 49 ПРЕДЛАГА 12 АТРАКТИВНИ ДВУБОЯ ЗА СЛИВЕНСКАТА ПУБЛИКА В ПЕТЪК ВЕЧЕР
49-тото бойно шоу от поредицата „Максфайт“ ще предложи на феновете общо 12 мача във формат ММА, К1 и професионален бокс, като един от двубоите е рейтингов по аматьорския правилник, в който ще участват юноши.
Общо осем са срещите с международно участие, като участват състезатели от 4 държави – България, Бразилия, Сърбия и Молдова.
На брифинг в хотелски комплекс „Свети Никола“ Валентин Бенишев се срещна очи в очи със своя пряк опонент – бразилецът Пауло Роберто. Един от най-добрите ни ММА бойци се завръща след три годишна пауза от професионалния спорт заради контузия. За своята 10 победа на ринга излиза и боксовият нокаутьор Борислав Велев-Рой, който до момента има 9 победи от 9 мача, 8 от които постигнати още в първите минути на първи рунд от мачовете си. На брифингът присъстваха още боксьор номер 1 към този момент на България според ранглистата на BOXREC Йосиф Панов-Пепелянката, който в нощта на 1-ви април ще срещне сърбина Никола Влайков, номер 1 на Сърбия в категорията си.
На пресконференцията присъстваха още боксьорите Антон Димитров и Петър Драганов, както и всички бойци от Република Молдова.
„МАКСФАЙТ 49“ гостува в Сливен по покана на бившият футболист и президент на футболна академия „Сините камъни“ Пламен Крумов. Бившият капитан на Черноморец Бургас към този момент е общински съветник, който освен на футбола, помага на различни спортове и инициативи.
В утрешния ден (31.03, четвъртък) предстои и официалното теглене за всички състезатели, както и открита тренировка за медиите.
Събитието е с начален час 19ч в спортна зала „Васил Левски“, като от 20ч е началото в ефира на NOVA Sport.
Ето и пълната файт карта“
BLUE RED
юноши бокс Север Огнянов – Кемал Кемалов
––––––
- 70кг ММА Благой Лачев – СергиуРайлеан – 3х5
286 кг boxing Антон Димитров – АртйомПоповичи3х3
- boxing Мартин Иванов – Петър Драганов 4х3
- 77 кг Христо Христов – Валентин Паскали3х3
- 77кг ММА – Василе “Hulk” Чекан – Христомир“Ogre”Каросеров 3х5
- 77кг Михаил Велчовски – Константин Михайлов(Нова Загора) 3х3
- boxingГеорги Величков – Борислав Велев – Рой 6х3
- К1 финал – Денис Цапу (Молд)- Александър Рибников 5х3
- boxingНикола Влайков – Йосиф Панов Пепелянката 6х3
- 70кг – ММА – Пауло Роберто -Валентин Бенишев3х5
- 67кг К1 – Генадий Гитлан -Драго Петров 5х3
За автора
Може да харесате още
ГЕНЕРАЛ МИЛЕВ ПОЛУЧИ ТРЕТИ МАНДАТ КАТО ПРЕДСЕДАТЕЛ КАТО ЛОВНО – РИБАРСКОТО ДРУЖЕСТВО В СЛИВЕН
Генералът от резерва Кольо Милев бе преизбран за трети път като председател на Ловно – рибарското дружество в Сливен. За бившия кмет на общината гласуваха всичките 42-ма делегати на Отчетно
ОБЩИНА СЛИВЕН ОТМЕНЯ ЧАСТ ОТ ПРОЯВИТЕ, ВКЛЮЧЕНИ В КУЛТУРНИЯ КАЛЕНДАР ЗА 2020 ГОДИНА
В условията на сложната и динамична обстановка, свързана с коронакризата, както и необходимостта от спазване на противоепидемичните мерки, Община Сливенотменя част от проявите, включени в културния календар за 2020 г.Решението
НА БУЛ. „ПАНАЙОТ ХИТОВ“ ХВАНАХА ПИЯН ШОФЬОР НА ТОВАРЕН АВТОМОБИЛ
49-годишен мъж от град Сливен, водач на товарен автомобил, е хванат да управлява с концентрация на алкохол над 1.2 промила. Проверката е извършена при ежедневния контрол по пътна безопасност на




















