COVID -19 СТИГНА И СЕЛО МОКРЕН, КОЕТО Е ДО БАЗА „НОВО СЕЛО“
15.06.2020 8255 Прегледи

COVID -19 СТИГНА И СЕЛО МОКРЕН, КОЕТО Е ДО БАЗА „НОВО СЕЛО“

COVID -19 стигна и село Мокрен, което е в Община Котел и се намира на до българо-американската база „Ново село“, научи Sliveninfo. Мъж и жена от селото са заразени с коронавирус. Те са настанени за лечение в инфекциозното отделение на областната болница в Сливен. В отделението има общо 32 пациенти и няма свободни легла.

Sliveninfo научи, че в МБАЛ „Д-р Иван Селимински“ е открито второ триажно отделение. Там се настаняват болни, които имат симптоми на COVID -19, но чиито проби още не са станали ясни. Тази вечер се очакват резултатите от проби на лица, постъпили в триажните отделения през почивните дни или такива, които са на домашен стационар.

 

Предишна ДКЦ - 2 С УПРАВИТЕЛ Д-Р ГЕОРГИ ИЛИЕВ ВНАСЯ НАЙ-ГОЛЯМ ДИВИДЕНТ В ХАЗНАТА НА ОБЩИНА СЛИВЕН
Следваща СЛИВЕНСКИЯТ СИМФОНИЧЕН ОРКЕСТЪР С КОНЦЕРТ НА 25 ЮНИ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ПРОДЪЛЖАВАТ НАРУШЕНИЯТА НА НАЛОЖЕНАТА КАРАНТИНА В ОБЛАСТ СЛИВЕН

ОДМВР-Сливен оказва пълно съдействие на институциите за изпълнение на мерките от Националния оперативен щаб във връзка с ограничаване разпространението на  COVID-19. В дните от 3 до 6 април служители на

Новини Сливен

ПОЗДРАВ ОТ КМЕТА НА ОБЩИНА НОВА ЗАГОРА ГАЛЯ ЗАХАРИЕВА ПО ПОВОД 3 МАРТ

Уважаеми съграждани, Отново е 3-март, знаменита дата в българската история, носеща преклонение и почит пред паметта на героите – мъчениците, жертвали се за род и родина и вградили живота си

Новини Сливен

ДВАМА ДУШИ СА С ОПАСНОСТ ЗА ЖИВОТА СЛЕД ТЕЖКА КАТАСТРОФА КРАЙ СЛИВЕН

Трима пострадали при тежка катастрофа в четвъртък, при която има загинали, са настанени в МБАЛ „Д-р Иван Селимински“-Сливен. Двама от тях са в Отделението по реанимация с тежки съчетани травми