COVID -19 СТИГНА И КЕРМЕН
COVID -19 стигна и Кермен. В града е заболяла 59-годишна жена, научи Sliveninfo. Тя се занимава с бизнес в областта на селското стопанство. Настанена е за лечение във Военна болница – Сливен.
За автора
Може да харесате още
ГОРСКИ ХВАНАХА 40 КУБИКА НЕЛЕГАЛНА ДЪРВЕСИНА
Превоз на 40 кубика дърва за огрев без контролна горска марка е установено при проверка на икономическа и пътна полиция към ОДМВР-Сливен. На 19 ноември е получен сигнал за товаро-разтоварна
ДВАМА СА ЗАДЪРЖАНИ ЗА ДОМАШНО НАСИЛИЕ В СЛИВЕНСКО
Двама души са задържани за домашно насилие в Сливенско, съобщават от полицията. Служители на ОДМВР-Сливен са се отзовали на два сигнала за домашно насилие, подадени на 25 август. Около 18,00
ДВАМА СА РАНЕНИ ПРИ КАТАСТРОФА НА МАГИСТРАЛАТА
На 2 юни, в 12,10 часа, от телефон 112, е получен сигнал за пътно произшествие на автомагистрала „Тракия“ в посока град Бургас. Инцидентът е станал в района на километър 271,500














