COVID -19 СТИГНА И КЕРМЕН
17.05.2020 10559 Прегледи

COVID -19 СТИГНА И КЕРМЕН

COVID -19 стигна и Кермен. В града е заболяла 59-годишна жена, научи Sliveninfo. Тя се занимава с бизнес в областта на селското стопанство. Настанена е за лечение във Военна болница – Сливен.

Предишна ОЩЕ ДВАМА С КОРОНАВИРУС В СЛИВЕН
Следваща ДЕВЕТА ЖЕРТВА НА КОРОНАВИРУСА В ЯМБОЛ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ГОРСКИ ХВАНАХА 40 КУБИКА НЕЛЕГАЛНА ДЪРВЕСИНА

Превоз на 40 кубика дърва за огрев без контролна горска марка е установено при проверка на икономическа и пътна полиция към ОДМВР-Сливен. На 19 ноември е получен сигнал за товаро-разтоварна

Новини Сливен

ДВАМА СА ЗАДЪРЖАНИ ЗА ДОМАШНО НАСИЛИЕ В СЛИВЕНСКО

Двама души са задържани за домашно насилие в Сливенско, съобщават от полицията. Служители на ОДМВР-Сливен са се отзовали на два сигнала за домашно насилие, подадени на 25 август. Около 18,00

Новини Сливен

ДВАМА СА РАНЕНИ ПРИ КАТАСТРОФА НА МАГИСТРАЛАТА

На  2 юни,  в 12,10 часа, от телефон 112, е получен сигнал за пътно произшествие на автомагистрала „Тракия“ в посока град Бургас. Инцидентът е станал в района на километър 271,500