54-ГОДИШНА ЖЕНА Е СЪС СЧУПЕН ТАЗ СЛЕД КАТАСТРОФА В СЛИВЕН
На 17 декември, около 07,15 часа, е постъпил сигнал за настъпило пътно произшествие. На бул.“Банско шосе“, в индустриалната част на град Сливен, лек автомобил „Фолксваген Венто“, управляван от водач на 64 години, е ударил, пресичащата пътното платно, жена на 54 години. Пострадала е пешеходката, която е получила фрактура на таза. Транспортирана е в МБАЛ-Сливен, без опасност за живота. Участниците в произшествието са от град Сливен. По случая е образувано досъдебно производство.
За автора
Може да харесате още
ДВАМА ШОФЬОРИ НА БМВ СА СПИПАНИ С НАРКОТИЦИ
Две бързи производства за започнати в РУ-Нова Загора за управление след употреба на наркотици и на нерегистрирано на МПС. На 17 март е установен лек автомобил „БМВ525Д“, управляван от 24-годишния
ДНЕС ЛИФТЪТ „СЛИВЕН – КАРАНДИЛА“ СТАВА НА 49 ГОДИНИ
На днешния ден е пусната в експлоатация пътническата въжена линия „Сливен – Карандила“. Първата копка е направена на 5 януари 1971 година, а тържественото откриване се осъществява на 20 март
ОПЕРЕТАТА „ПРИЛЕПЪТ“ ГОСТУВА НА СЛИВЕНСКА СЦЕНА НА 30 ЮНИ 2021 Г.
30 ЮНИ 2020г. (сряда) – 19:00 ч. в Драматичен театър „Ст. Киров“, гр. Сливен гостува „ПРИЛЕПЪТ“ оперета от Йохан Щраус – син Либрето Карл Хафнер и Рихард Жене ПОСТАНОВЪЧЕН ЕКИП: