27-ГОДИШЕН Е ХВАНАТ ДА ШОФИРА СЛЕД УПОТРЕБА НА НАРКОТИЦИ
Водач на МПС, употребил наркотици, е установен от полицейски служители в град Сливен. На 2 август е извършена проверка на 27-годишния И.П., водач на лек автомобил „Мерцедес“. При проверката за употреба на наркотици той е показал положителна проба за употреба на амфетамин и метамфетамин. По случая е започнато бързо производство.
За автора
Може да харесате още
ОТЛИЧНИКЪТ РАЯН КАМАРИНЧЕВ И ВИЖДАНЕТО МУ ЗА AI
Ученикът от ППМГ „Добри Чинтулов“ – Раян Камаринчев, бе отличен в инициативата „Отличниците на България“ и сподели как вижда бъдещето си – тясно свързано с изкуствения интелект (AI). Раян наскоро
КОТЕЛ БЕШЕ ДОМАКИН НА СЕМИНАР НА ТЕМА: „НАЙ-ДОБРИ ПРАКТИКИ В ЕВРОПА ПРИ ВНЕДРЯВАНЕ НА ЕНЕРГИЙНО ЕФЕКТИВНО ОБЩЕСТВЕНО ОСВЕТЛЕНИЕ“
В Котел се проведе семинар за обмяна на опит с участието на представители на партньорските организации – Община Котел и „Екзекютив десижън съпорт“ от гр. Осло, Норвегия. Семинарът на тема:
ПЕТ ОТ ОБЩИНСКИТЕ ДРУЖЕСТВА ОТЧИТАТ ПЕЧАЛБА ЗА 2023 ГОДИНА
Пет от общинските търговски дружества в Сливен са отчели добри финансови резултати от дейността си през 2023 г. Това заяви днес пред журналисти председателят на местния парламент Димитър Митев. Заедно














