16.02.2018 0 1618 Прегледи

19-ГОДИШЕН ШОФЬОР НА БМВ БЛЪСНА 8-ГОДИШНО МОМИЧЕ

Вчера, към 16:00 ч. в РУ-Стралджа е постъпило съобщение, че във ФСМП-Стралджа е прието 8-годишно момиче с прохлузна рана на главата, без опасност за живота. По първоначални данни нараняването е вследствие на пътен инцидент, при който детето пресичайки ул. „Хемус“ е излязло зад спрял на платното автомобил и се е ударило в задната част на преминаващ лек автомобил „БМВ“, управляван от 19-годишен младеж. Проверката на водача за употреба на алкохол е отрицателна.  Пострадалото дете е оставено за наблюдение в МБАЛ – Ямбол. Работата по изясняване на обстоятелствата по случая  продължава.

Предишна АРЕСТ ЗА 37-ГОДИШЕН, СЧУПИЛ СТЪКЛО НА ОПЕЛ
Следваща ЗДРАВНИЯТ МИНИСТЪР ЧАКАЛ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА БИВШАТА БЕЛОДРОБНА БОЛНИЦА В СЛИВЕН

За автора

Може да харесате още

Новини Ямбол

КМЕТЪТ НА СТРАЛДЖА ОБЯВИ ЧАСТИЧНО БЕДСТВЕНО ПОЛОЖЕНИЕ ЗАРАДИ ПОЖАРИТЕ

Кметът на община Стралджа Атанас Киров обяви частично бедствено положение заради пожарите. Най-тежка тази нощ беше ситуацията в селата Атолово, Маленово и Недялско. На терен гасиха девет пожарни коли, на

Новини Ямбол

56-ГОДИШНА ЖЕНА Е НАМЕРЕНА УБИТА КРАЙ ЯМБОЛ

На 47-годишния мъж е повдигнато обвинение и с прокурорско постановление е задържан за срок от 72 часа. Действията по разследването започват вчера сутринта след постъпил сигнал, че в местността „Курткая“,

Новини Ямбол

ЧЕТИРИ ГОДИНИ ЗАТВОР ЗА ШОФЬОР, ПРИЧИНИЛ СМЪРТ НА МАГИСТРАЛАТА

По внесен обвинителен акт на Окръжна прокуратура – Ямбол, съдът наложи наказание от 4 години „лишаване от свобода“ на Николай Г. Той е обвинен за това, че на 02.07.2016 г.

0 коментара

Все още няма коментари!

Може да сте първият който коментира публикацията!

Остави коментар

eight − two =