18-ГОДИШЕН Е ЗАЛОВЕН ДА ШОФИРА СЛЕД УПОТРЕБА НА МАРИХУАНА
Двама водачи, употребили наркотици, са установени от полицейски служители в Сливен през почивните дни. На 10 август е извършена проверка на лек автомобил „Ауди А4“, управляван от С.П.(18г.) от град Сливен. Проверката е установила употреба на марихуана. Образувано е досъдебно производство.
28-годишният Д.Б. от град Сливен е хванат на 11 август да управлява лек автомобил „БМВ“ след употреба на канабис. Образувано е досъдбено производство.
За автора
Може да харесате още
СТАРТИРА НАБИРАНЕ НА ПРОЕКТНИ ИДЕИ ЗА ВКЛЮЧВАНЕ В ПЛАН ЗА ИНТЕГРИРАНО РАЗВИТИЕ НА ОБЩИНА СЛИВЕН ЗА ПЕРИОДА 2021 – 2027 Г.
Тече разработката на основния стратегически документ за програмен период 2021-2027 г. – План за интегрирано развитие на Община Сливен (ПИРО). В него се определят целите за развитие на общината през
ДВАМА КРАДЦИ СА ЗАЛОВЕНИ ПРИ АКЦИЯ НА ПОЛИЦИЯТА В СЛИВЕН
Сливенски криминалисти са разкрили домова кражба в хода на специализирана операция. През нощта на 6 срещу7 февруари е проведена операция на територията на РУ-Сливен, свързана с неутрализиране , пресичане ,
УЧЕНИЦИ ОТ СТРОИТЕЛНАТА ГИМНАЗИЯ В СЛИВЕН ОБРАХА ПРИЗОВИТЕ МЕСТА НА НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ
Приключи финалната надпревара в националното състезание „Най-добър млад строител“, което се проведе от 15. до 17. 04 2022 г. в град Русе. Състезанието е ежегодно и се провежда под патронажа
0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!