18-ГОДИШЕН Е ЗАЛОВЕН ДА КАРА МЕРЦЕДЕС СЛЕД УПОТРЕБА НА НАРКОТИЦИ
15.12.2020 1625 Прегледи

18-ГОДИШЕН Е ЗАЛОВЕН ДА КАРА МЕРЦЕДЕС СЛЕД УПОТРЕБА НА НАРКОТИЦИ

18-годишен водач на „Мерцедес“ е хванат да управлява след употреба на наркотици. Днес, половин час след полунощ, патрулен екип на участък „Петолъчка“ е спрял за проверка на лек автомобил „Мерцедес“ в село Блатец. Водачът – момче на 18 години от същото село, е показал положителна проба за употреба на наркотични вещества- канабис и метамфетамин. Той е отведен в РУ-Сливен и задържан за 24 часа. По случая е започнато бързо производство.

Предишна ВЕЧЕ 17 РЕСТОРАНТА ОСИГУРЯВАТ ТОПЪЛ ОБЯД ЗА МЕДИЦИТЕ ОТ ВСИЧКИ COVID ОТДЕЛЕНИЯ В СЛИВЕН
Следваща КАМИОН УДАРИ 44-ГОДИШЕН МЪЖ ОТ СЛИВЕН НА ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

КАНДИДАТЪТ ЗА ДЕПУТАТ ОТ БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД АТАНАС ДИМИТРОВ ЗА СЕБЕ СИ

Завърших ПМГ „ Добри Чинтулов“ в паралелка с усилено изучаване на Биология и Английски език. След това Завърших в ПУ „П.Хилендарски“  бакалавърска степен по „Екология и опазване на околната среда“,

Новини Сливен

СЛИВЕН ПОСРЕЩНА ИСТОРИЧЕСКАТА ЗА СТРАНАТА 2026 ГОДИНА С ОБЩОГРАДСКО ВЕСЕЛИЕ

Въпреки студеното време жители и гости на Сливен изпълниха площада пред сградата на Общината в очакване на новата 2026 година. Празничната програма на Община Сливен за последния ден от старата

Новини Сливен

ПРОДЪЛЖАВА АНКЕТАТА ЗА СТАРИЯ БРЯСТ, ОРГАНИЗИРАНА ОТ ОБЩИНА СЛИВЕН

1746 души са гласували до момента в анкетата за Стария бряст, която стартира в началото на ноември.  67, 3 процента от гласувалите (1, 175) са дали своите предпочитания на същото