18-ГОДИШЕН Е ЗАЛОВЕН ДА КАРА МЕРЦЕДЕС СЛЕД УПОТРЕБА НА НАРКОТИЦИ
18-годишен водач на „Мерцедес“ е хванат да управлява след употреба на наркотици. Днес, половин час след полунощ, патрулен екип на участък „Петолъчка“ е спрял за проверка на лек автомобил „Мерцедес“ в село Блатец. Водачът – момче на 18 години от същото село, е показал положителна проба за употреба на наркотични вещества- канабис и метамфетамин. Той е отведен в РУ-Сливен и задържан за 24 часа. По случая е започнато бързо производство.
За автора
Може да харесате още
КАНДИДАТЪТ ЗА ДЕПУТАТ ОТ БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД АТАНАС ДИМИТРОВ ЗА СЕБЕ СИ
Завърших ПМГ „ Добри Чинтулов“ в паралелка с усилено изучаване на Биология и Английски език. След това Завърших в ПУ „П.Хилендарски“ бакалавърска степен по „Екология и опазване на околната среда“,
СЛИВЕН ПОСРЕЩНА ИСТОРИЧЕСКАТА ЗА СТРАНАТА 2026 ГОДИНА С ОБЩОГРАДСКО ВЕСЕЛИЕ
Въпреки студеното време жители и гости на Сливен изпълниха площада пред сградата на Общината в очакване на новата 2026 година. Празничната програма на Община Сливен за последния ден от старата
ПРОДЪЛЖАВА АНКЕТАТА ЗА СТАРИЯ БРЯСТ, ОРГАНИЗИРАНА ОТ ОБЩИНА СЛИВЕН
1746 души са гласували до момента в анкетата за Стария бряст, която стартира в началото на ноември. 67, 3 процента от гласувалите (1, 175) са дали своите предпочитания на същото














