15-ГОДИШНА ШОФЬОРКА ПРЕДИЗВИКА КАТАСТРОФА, ПРИ КОЯТО ДВАМА МЛАДЕЖИ СА С ОПАСНОСТ ЗА ЖИВОТА
Двама младежи – на 18 и 19 години, от Нова Загора са с опасност за живота след катастрофа. Те са настанени в Отделението по реанимация на МБАЛ „Д-р Иван Селимински”-Сливен. Двамата са с тежки черепно-мозъчни травми, в кома и на командно дишане. Трети пострадал при същия инцидент е в неврохирургия с мозъчно сътресение и контузия на рамото. 15-годишната водачка на автомобила, с който са катастрофирали младежите, е на домашно лечение, каза зам.-директорът на болницата д-р Хрисант Хрисантов.
За три денонощия през спешното отделение са преминали 247 души, хоспитализирани са 96 от тях. Извършени са 19 операции и 14 раждания.
За автора
Може да харесате още
ПИСАТЕЛКАТА ЦВЕТА БРЕСТНИЧКА Е НОСИТЕЛЯТ НА ТАЗГОДИШНАТА НАГРАДА „КОНСТАНТИН КОНСТАНТИНОВ“ ЗА ПРИНОС В ДЕТСКОТО КНИГОИЗДАВАНЕ
Писателката Цвета Брестничка е носителят на тазгодишната награда „Константин Константинов“ в категория „За цялостен принос“ . Това съобщи на пресконференция днес Райна Дормишкова, която е част от журито за определяне
ОБЛАСТ СЛИВЕН ЩЕ КАНДИДАТСТВА ЗА ФИНАНСИРАНЕ НА РЕМОНТИТЕ НА 3 ВОЕННИ ПАМЕТНИКА
Област Сливен ще кандидатства за финансиране на ремонтно-възстановителните дейности на 3 военни паметника със средства от държавния бюджет през 2025 година. Това бе решено на днешното заседание на Областна комисия
КМЕТЪТ СТЕФАН РАДЕВ ПОЗДРАВИ АБСОЛВЕНТИТЕ НА МЕДИЦИНСКИЯ ФИЛИАЛ И ИЗПРАТИ НАГРАДИ ЗА ВИПУСКА
Кметът Стефан Радев поздрави абсолвентите на медицинския филиал и изпрати награди на випуска. Тази година, предвид епидемичната обстановка, ръководството на учебното заведение проведе кратка церемония по връчване на дипломите, на















0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!