1004 СА НОВИТЕ СЛУЧАИ НА COVID-19 В ОБЩИНА СЛИВЕН ЗА ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦА
1004 е броят на новозаразените в община Сливен, показват данните за изминалата седмица, 31 януари – 6 февруари. 1292 души са успели да преборят вируса, 16 са починали. Активните случаи към момента са 1588.
От началото на епидемията общият брой на заболелите в общината е 17 091, излекуваните са 14 687, битката с болестта са изгубили 816 души.
Отчита се ръст при заболеваемостта от коронавирусна инфекция на двуседмична база в общината. На 100 000 души население, тя е вече 1901.
Община Сливен напомня на гражданите да бъдат отговорни и да продължават спазването на противоепидемичните мерки – дистанция, носене на маски, дезинфекция на повърхности и лична хигиена.
За автора
Може да харесате още
ФИАТ СЕ ЗАПАЛИ МЕЖДУ ЖЕЛЮ ВОЙВОДА И БЛАТЕЦ
Лек автомобил се е запалил по време на движение на пътя между селата Желю войвода и Блатец. Сигналът е получен на 26 януари в 11,36 часа. Произшествието е ликвидирано от
19-ГОДИШЕН ШОФЬОР НА ДЖИП Е ЗАЛОВЕН ДА ШОФИРА СЛЕД УПОТРЕБА НА НАРКОТИК
Водач, употребил наркотици, е установен от полицейски служители в град Сливен. На 10 октомври, в 21,05 часа, на булевард „Хр.Ботев“ е спрян за проверка лек автомобил „Сузуки Витара“, управляван от
ОБЩИНА СЛИВЕН СЕ ВКЛЮЧВА В ПРОЕКТА „БЪЛГАРИЯ СРЕЩУ ДИАБЕТА“
Община Сливен се включва в проекта „България срещу диабета“. На 3 юли, събота, от 17 до 20 часа в Сливен, пред сградата на НТС ще има разположен пункт на който














