ЯНИЦА ПЕТКОВА ОТ СЛИВЕН СТАНА РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН ПО САМБО
май 27, 2018 1739 Прегледи

Яница Петкова от Сливен спечели титлата в републиканския шампионат по самбо за кадети. Нашето момиче взе и квота за световното първенство за кадети в Сърбия и шампионата на планетата за девойки в Грузия. Едно блестящо представяне на обещаващата сливенска състезателка.

Предишна ДНЕС Е ПЕТДЕСЕТНИЦА
Следваща КРАСИМИР КРЪСТЕВ НАГРАДИ НАЙ-ДОБРИТЕ ФУТБОЛНИ ОТБОРИ В СЛИВЕНСКА ОБЛАСТ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

22-ГОДИШНА ШОФЬОРКА НА СИТРОЕН Е ЗАЛОВЕНА ДА КАРА ДРОГИРАНА

22-годишната Д.Е. от град Сливен е хваната да управлява лек автомобил „Ситроен С3“ след употреба на наркотици. Тя е спряна за проверка на 15 юли в 19,30 часа на бул.“Ст.Караджа“

ЗАМЕСТНИК – КМЕТЪТ ПЕПА ЧИЛИКОВА НАГРАДИ ПОБЕДИТЕЛИТЕ В ТАЗГОДИШНОТО ИЗДАНИЕ НА КУПА „МИЛКО ДИМОВ – ИЛИЯ КРЪСТЕВ“

Заместник-кметът Пепа Чиликова награди победителите в тазгодишното издание на Купа „Милко Димов – Илия Кръстев“. Тя поздрави всички участници за доброто представяне и беше категорична, че Община Сливен ще продължи

КОЛЕДНО ПОСЛАНИЕ НА СЛИВЕНСКИЯ МИТРОПОЛИТ ЙОАНИКИЙ

„И рече им Ангелът: …ето, благовестя ви голяма радост, защото днес ви се роди в града Давидов Спасител, Който е Христос Господ“. /Лк.2:10-11/. Рождество Христово е празник пресветъл и велик