ШОФЬОР НА БМВ Е ЗАЛОВЕН ДА КАРА СЛЕД УПОТРЕБА НА НАРКОТИЦИ
В периода 28-30 септември на територията на град Сливен са установени водачи, употребили алкохол, наркотици и управление на нерегистрирани превозни средства, за което са образувани бързи производства. 21-годишният Г.Г. от град Сливен е хванат да управлява лек автомобил „Фолксваген Голф“ след употреба на алкохол 1,22 промила в квартал „Младост“. 46-годишният Г.Л. е хванат да управлява лек автомобил „Рено“ с концентрация на алкохол 1,58 промила на улица „Ч.Кантарджиев“. В квартал „Сини камъни“ е извършена проверка на 28-годишния В.П. от град Сливен, водач на лек автомобил „БМВ“. Той е показал положителна проба за употреба на наркотични вещества-марихуана. Полицейски служители са установили неправоспособен 17-годишен младеж да управлява лек автомобил „Мерцедес“, който не е регистриран по надлежния ред.
За автора
Може да харесате още
СЛИВЕНСКИЯТ СТУДЕНТ АНДОН АТАНАСОВ ПОЛУЧИ МЕЖДУНАРОДНО ПРИЗНАНИЕ
Понякога думите „вдъхновение“, „знание“ и „светлина“ оживяват не в лозунги, а в конкретни хора. Такъв е случаят с нашия студент Андон Атанасов от Инженерно-педагогическия факултет – Сливен към Технически университет
РАЗСЛЕДВАТ СМЪРТТА НА НОВОРОДЕНО В НОВОЗАГОРСКО
Районната прокуратура в Сливен ръководи разследването по досъдебно производство, образувано за смърт на новородено дете, съобщиха от обвинението. Смъртта е настъпила на 7 април в село Конево, община Нова Загора. По време на разследването
60 КЪЩИ И 160 СЕМЕЙСТВА ОТ КВ. „НАДЕЖДА“ СА ПОД КАРАНТИНА
Полицейски екипи и доброволци обхождат улиците в квартал „Надежда” и следят за спазване на карантината и противоепидемичните мерки. Акцията се осъществява от служители на РУ- Сливен и доброволци, организирани от















0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!