27.02.2023 1 2014 Прегледи

ХАНКО КРЪСТЕВ СПЕЧЕЛИ 2 КУПИ ПО ШАХМАТ ЗА СЛИВЕН

Уникалният Ханко Кръстев от Сливен спечели 2 купи по шахмат през уикенда. В събота той триумфира на турнир в Казанлък, а в неделя грабна купа в София.

На 25.02.23г. Купа „Васил Левски“ град Казанлък Ханко Кръстев спечели с безапелационен резултат 7 от 7. Василена Очкова и Амбър Кръстева, заеха 2-ра и трета позиция до 10г при момичетата .

на 26.02.23г .в София Ханко Кръстев повтори своя резултат и отново без загубена точка стана шампион и в София на МЕЖДУНАРОДНИЯ ШАХМАТЕН ФЕСТИВАЛ „ХЕРЕЯ ДРУЖБА до 10г.

„Посвещавам тези 2 купи на моя дядо Живко Попов, който ме научи да играя шах“, сподели Ханко пред Sliveninfo.

Предишна ЖИТЕЛИ НА ГАВРАИЛОВО СТЯГАТ ПРОТЕСТ ЗАРАДИ БЕЗВОДИЕ
Следваща ХВАНАХА ДРОГИРАН ШОФЬОР НА БМВ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ЕДНА ТАЙНА И 7 ВЪПРОСА

Традициите в БСП не са това, което бяха. Или поне в Сливен. Винаги след избори резултатите са се анализирали на пленум, свикан 2 до 3 седмици след вота. Това сега

КРАСИМИР КРЪСТЕВ НАГРАДИ НАЙ-ДОБРИТЕ ФУТБОЛНИ ОТБОРИ В СЛИВЕНСКА ОБЛАСТ

Областният председател на Футболния съюз в Сливен Красимир Кръстев връчи наградите на трите най- добри отбора от първенството по футбол. Церемонията се състоя в събота. Златние медали грабнаха футболистите на

ОБЩИНСКИЯТ СЪВЕТНИК СТЕФАН ПАСКОВ ВОДИ 10 ДУШИ ОТ СЛИВЕНСКА ОБЛАСТ ЗА УЧРЕДИТЕЛНОТО СЪБРАНИЕ НА ПАРТИЯ „ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ“

Инициативен комитет ще започне създаването на политическа партия „Изправи се България“, съобщиха от движението „Изправи се.БГ“ Учредителното събрание ще се проведе от 16:00 ч. в НДК, клуб „Перото“. Sliveninfo научи,