ФОЛКСВАГЕН ГОРЯ ТАЗИ НОЩ
На 16 май, в 02,33 часа, в РУ-Нова Загора е получен сигнал за горящ автомобил „Фолксваген Шаран“. Автомобилът е бил паркиран на улица „3-ти март“ в град Нова Загора. Произшествието е ликвидирано в 03,10 часа от дежурна смяна на РСПБЗН-Нова Загора. Пожарът е тръгнал от двигателния отсег. Няма пострадали. Унищожена е предната част на автомобила. Спасено е купето. Причината за запалването е в процес на установяване.
За автора
Може да харесате още
СЛИВЕНСКИЯТ СИМФОНИЧЕН ОРКЕСТЪР С КОНЦЕРТ НА ОТКРИТО НА 30 ЮЛИ
Сливенският симфоничен оркестър за пореден път ще зарадва почитателите на класическата музика с концерт. Събитието ще се състои на 30 юли, четвъртък от 19 часа. В програмата на концертната вечер,
МЛАДЕЖИ ОТ СЛИВЕН ОТКРИВАТ ИЗЛОЖБА НА 6 СЕПТЕМВРИ
На 6 септември младежи от Младежки Общински Съвет към Младежки Дом-Сливен ще открият изложба „Младите творят и обединяват“. Събитието се организира от 18 часа в галерия „Май“, с подкрепата на
МЪЖ Е В БОЛНИЦА С 15% ИЗГАРЯНИЯ СЛЕД ПОЖАР
Мъж е в болница с 15% изгаряния и опасност за живота след пожар в новозагорския квартал „Шести“, съобщи за БТА говорителят на областната полиция в Сливен Първолета Мандинска. Инцидентът е















0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!