ФИРМА „ФИШКОМ“ ПОЗДРАВЯВА СЛИВНАЛИИ С ДЕНЯ НА СЪЕДИНЕНИЕТО
„Уважаеми съграждани,
Приемете нашите искрени поздравления по повод Деня на Съединението!
Това е дата, която въплъщава стремежа и усилията на българския народ да живее обединен и свободен.
Нека днес отдадем дължимата почит към всички будители, просвещенци, революционери, знайни и незнайни герои, които с делата си спомогнаха за осъществяването на каузата, наречена Единна България.
6-ти септември ни дава самочувствие, че имаме силата и волята да се изправяме пред трудностите и сами да променяме хода на историята.
Съединението е събитие, осъществено от народ, който знае цената на свободата и е неподвластен на примирението и страха.
Тази славна страница от нашата история носи недвусмисленото послание, че когато сме единни, няма сила, която би ни сломила.
Нека се подкрепяме в добрите и трудните моменти. Да работим за доброто на страната и града ни и да посрещаме предизвикателствата с оптимизъм.
Честит празник!“
От ръководството на фирма „Фишком“
За автора
Може да харесате още
БСП – СЛИВЕН ОРГАНИЗИРА ПРОТЕСТ СРЕЩУ НОВИТЕ ЦЕНИ НА ВОДАТА
УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА, Общински съвет на Българската социалистическа партия– Сливен организира митинг протест срещу шоковото увеличение на цените на ВиК услугите в Сливен. Дата и час: 08.12.2017г. /петък/, от 11:30ч.
ВИДНАТА ОБЩЕСТВЕНИЧКА НИКОЛИНА СУКМАНДЖИЕВА СИ ОТИДЕ НА 99
Видната сливенска общественичка Николина Сукманджиева почина на 99 години. Учителката ще се запомни с чуждите езици, които владееше и обществената деятелност, която до последно провеждаше. Николина Сукманджиева беше уникален планинар
СЛИВНАЛИЯТА ИВАН РУСЕВ ОТНОВО СТАВА ШЕФ НА ПОЛИЦИЯТА В ЯМБОЛ
Сливналията Иван Русев отново става директор на ОД на МВР – Ямбол. Той вече е бил на поста в периода 2020 – 2021 година. Тогава сменя Калоян Милтенов, който в