ТУРНИР ПО ВОЛЕЙБОЛ ЗА КУПА „ГЕРБ“ СЕ ПРОВЕДЕ В ШИВАЧЕВО

Турнир по волейбол организираха Общинската организация на ПП ГЕРБ-Твърдица и отборът по волейбол в гр. Шивачево. В надпреварата за Купа „ГЕРБ“ се включиха четири отбора от Сливен, Раднево, Нова Загора и домакините от Шивачево. Спортният турнир бе открит от председателя на Общински съвет – Твърдица Валентин Лазаров. В навечерието на Великден се изиграха четири срещи, като съперниците бяха изтеглени след жребий. От първата надпревара, между отборите на Нова Загора и Раднево, победители с 3:0 са волейболистите от Нова Загора, а Сливен победи Шивачево със същия резултат. За определяне на първо и второ място един срещу друг излязоха отборите на Нова Загора и Сливен, а за трета и четвърта позиция се бориха волейболистите от Шивачево и Раднево. С категорична победа от 3:0 победител в турнира стана отборът на Нова Загора, втори с една загуба е тимът на Сливен. С една победа и една загуба трети се класираха волейболистите от Раднево, а с две загуби отборът на Шивачево е на четвъртата позиция. Наградите на победителите връчи председателят на Общински съвет – Твърдица Валентин Лазаров. Купите и грамотите са осигурени от ПП ГЕРБ. Турнирът за Купа „ГЕРБ“ е традиционен и се провежда в навечерието на Великден.

Предишна ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Следваща ПРАЗНИЧНО ПОЗДРАВЛЕНИЕ ОТ ЯНКО ЯНКОВ ПО ПОВОД ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен 0 коментара

СЪС СПОРТЕН ПРАЗНИК ЩЕ БЪДЕ ОТКРИТ ОБЛАГОРОДЕНИЯТ ПАРК ЗА СПОРТ И ОТДИХ ОКОЛО ЗАЛАТА НА КЛУБ ПО БОРБА „СТАНКА ЗЛАТЕВА“ В СЛИВЕН

Със спортен празник, на 28 април, ще бъде открит облагороденият парк за спорт и отдих около залата на Клуб по борба „Станка Златева“ в Сливен. В програмата са включени турнир