ТУРИСТИЧЕСКА ВИКТОРИНА ЗА ДЕЦА И УЧЕНИЦИ В ТИЦ- КОТЕЛ
Викторина за деца и ученици ще се проведе на 27 септември /петък/ в Туристически информационен център – Котел.
Куизът на ТИЦ- Котел и учениците от паралелка „Екскурзовод“ към средно училище „ Георги Ст. Раковски“ ще бъде на тема туризъм. Мероприятието ще се състои от 11:30 часа в залата на Центъра по случай Световния ден на туризма.
За автора
Може да харесате още
ГОЛЯМА ЗАДУШНИЦА Е
Първата Голяма Задушница през годината отбелязваме днес, ден преди Месни Заговезни. На Голяма Задушница християните извършват помен за душите на починалите. Според православието днес е един от трите дни в
ТВЪРДИЦА ПРАЗНУВА ПЕТКОВДЕН
Тържествено заседание на Общински съвет – Твърдица в киносалона на НЧ „Св. Св. Кирил и Методий 1914“ се проведе днес за Деня на Твърдица, Петковден. Преди това бе отслужена празнична
ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ
Пример за женска логика: – Считате ли себе си за умна? – Не, разбира се, да не съм глупава! – Какво е пернишка анемия? – Липса на кръв по желязото.














