ТРИМА СЛУЖИТЕЛИ НА ОДМВР-СЛИВЕН С НАГРАДИ ОТ ГЛАВНИЯ СЕКРЕТАР НА МВР
23.04.2018 2882 Прегледи

ТРИМА СЛУЖИТЕЛИ НА ОДМВР-СЛИВЕН С НАГРАДИ ОТ ГЛАВНИЯ СЕКРЕТАР НА МВР

На тържествено събрание днес директорът на ОДМВР-Сливен старши комисар Димитър Величков връчи награди, обявени  със заповед на главния секретар на МВР главен комисар Младен Маринов, на трима служители за принос в разкриване на тежко криминално престъпление.

С „ОБЯВЯВАНЕ НА БЛАГОДАРНОСТ” и парична награда в размер на 80 лева се награждават:

-Георги Стефанов Топалов- инспектор в сектор „Криминална полиция” към РУ-Сливен

-Марина Танева Кулева -старши разследващ полицай в отдел „Разследване” към ОДМВР-Сливен

-Ивелин Кръстев Константинов- младши експерт към отдел „Криминална полиция” към ОДМВР-Сливен

Тримата получават  признание за постигнати високи резултати и за конкретен съществен принос в разкриване на серия от кражби на луксозни стоки в особено големи размери от големи търговски вериги. Полицейските служители започват работа по случая в началото на тази годината. В резултат на предприетите действия и прецизна работа на 21 февруари в момент на кражба от търговски обект в град Сливен са задържани мъж и жена от град София. В хода на разследването се установява, че двамата са отговорни са серия от кражби в цялата страна.

Предишна ДЖИП С ВОЕННИ КАТАСТРОФИРА НА МАГИСТРАЛАТА
Следваща ОТБОРЪТ НА ОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - СЕЛО САМУИЛОВО СТАНА ПЪРВИ НА ПЕТИЯ ПРОЛЕТЕН ФУТБОЛЕН ТУРНИР

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

РУ-СЛИВЕН ИЗДИРВА 43-ГОДИШНА ЖЕНА ОТ КВ. „РЕЧИЦА“

  В Районното управление на МВР с Сливен е получен сигнал от близки на 43-годишната Снежа Тодорова. Жената е в неизвестност от 29 май, когато е напуснала дома си в

Новини Сливен

НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЗА КОНЦЕРТА НА ГЕОРГИ ХРИСТОВ В СРЯДА ВЕЧЕР

Георги Христов, един от  най-иконичните певци в историята на българската музика, обещава да разтърси сърцата на музикалните фенове с представянето на новия си албум  „ Пей сърце” в гр. Сливен

Новини Сливен

ПИЯН ШОФЬОР НА ХОНДА ХВАНАХА В ТВЪРДИЦА

64-годишен мъж от град Твърдица, водач на лек автомобил „Хонда Сивик“, е хванат да управлява след употреба на алкохол над допустимото. Проверката е извършена на 26 септември, около 15,50 часа,

0 коментара

Все още няма коментари!

Може да сте първият който коментира публикацията!

Остави коментар

5 × five =