ТЕЛЕФОНЕН ИЗМАМНИК Е ЗАЛОВЕН ОТ ПОЛИЦИЯТА В НОВА ЗАГОРА
Полицията в Нова Загора е задържала 37-годишен мъж за телефонна измама. Служителите от районното управление в град Нова Загора започват работа по случая на 24 май след получен сигнал от жена на 48 години. Пред органите на реда тя е обяснила, че около 12,00 часа същия ден е получила обаждане на стационарния телефон от мъж, който се е представил за лекар – д-р Николов. Мъжът е въвел в заблуждение жената по схемата „пари са спешна операция на роднина“. Въвлечена в измамната схема тя е предала сумата от 2500 евро. След проведени незабавни издирвателни действия е задържан мъж на 37 години. Той е предал паричната сума. По случая е образувано досъдебно производство.
За автора
Може да харесате още
СЛИВЕНСКИЯТ ДЕПУТАТ ДЕЯН ДЕЧЕВ НОСИ ЧУДОДЕЙНАТА ИКОНА НА СВЕТИ ГЕОРГИ В АТОН
Депутатът от БСП – Сливен Деян Дечев лично носи чудодейната икона на Свети Георги по време на литийното шествие по случай храмовия празник на църквата „Свети Георги“ на българския манастир
СТЕФАН РАДЕВ: РАЗКРИВАМЕ ДВА ГОРЕЩИ ТЕЛЕФОНА ЗА ОКАЗВАНЕ НА ПСИХОЛОГИЧЕСКА ПОДКРЕПА В СЛИВЕН
Кметът Стефан Радев обяви, че Община Сливен разкрива два горещи телефона за оказване на психологическа подкрепа. Тя е насочена към самотно живеещи хора, към граждани, които са поставени под карантина
ТЪРСЯТ ПРИЧИНАТА ЗА СМЪРТТА НА МОМИЧЕ, ПОЧИНАЛО В БОЛНИЦАТА В СЛИВЕН
Момиче на 15 години е починало в МБАЛ „Д-р Иван Селимински“ Сливен след няколкодневно лечение в детско отделение. Това съобщиха родителите на детето, които очакваха да им бъдат оповестени причините














