ТЕЖКА КАТАСТРОФА СПРЯ ДВИЖЕНИЕТО ПО БУЛ. „БАНСКО ШОСЕ“
Временно е затворено движението по бул. „Банско шосе” в град Сливен, поради възникнало пътно произшествие. Превозните средства се пренасочват в локалното платно. В 13,39 часа в дежурната част на РУ-Сливен е постъпил сигнал за пътно произшествие в района преди завод „Динамо” между товарни автомобили „Мерцедес Спринтер” и „Волво”. По първоначални данни инцидентът не е възникнал вследствие на нарушаване правилата за движение. Водачът на товарния автомобил „Мерцедес” се е движил в посока към град Сливен, когато по здравословни причини губи управление и се блъска в насрещнодвижещия се автомобил „Волво”. Откаран е в болнично заведение в град Сливен за оказване на медицинска помощ. Пътният участък ще остане затворен до приключване на огледа.
Очевидци твърдят, че камиона марка „Мерцедес“ е със сливенска регистрация. Щетите по него са огромни. Тирът е със старозагорска регистрация.
За автора
Може да харесате още
В РЕГИОНАЛНА БИБЛИОТЕКА „САВА ДОБРОПЛОДНИ” – СЛИВЕН СТАРТИРАТ ТЪРЖЕСТВАТА „КОЛЕДА В БИБЛИОТЕКАТА”-2019
За поредна година, в навечерието на коледните и новогодишни празници, от 6 до 20 декември 2019г. включително, Регионална библиотека „Сава Доброплодни” ще предложи на своите читатели и на сливенското гражданство
ШОФЬОР ОПИТА ДА ФИНТИРА ПОЛИЦАИТЕ НА КПП-то ЗА ЯМБОЛ
25-годишен водач на лек автомобил „Опел“ е направил опит да избегне проверката на КПП на изхода за град Ямбол, като е навлязъл при забранителен знак в затворения за движение пътя
9 ПРОФИЛАКТИЧНИ КАМПАНИИ В ЛАБОРАТОРИЯ „ЛИНА“ ПРЕЗ АВГУСТ
Профилактичните кампании на медицинска лаборатория „ЛИНА” продължават и през месец август. Те са общо 9 и включват голям брой анализи на преференциални цени, насочени към различни социално значими заболявания. „ЛИНА”