СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ОТ КЛУБ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ „ТУИДА“ СПЕЧЕЛИХА ЧЕТИРИ ЗЛАТНИ И ДВА СРЕБЪРНИ МЕДАЛА ОТ ПРЕСТИЖЕН ТУРНИР

На 8 декември в град Бургас се проведе Държавен турнир по спортни танци посветен на 40 годишния юбилей на КСТ „Нефтохимик -78″.Състезателите от Клуб по спортни танци“Туида“ с треньор Йовита Пенчева спечелиха четири златни и два сребърни медала от престижния турнир.

На първо място в клас 18″С “ се класираха Христо Димитров и Оля Божекова. В клас 15″ С “ златото беше за Евгени Шахъмов и Мая Тачева. В клас 11″Е“ на второ място се класираха Михаил Бояджиев и Сияна Златева,които повишиха и състезателния си клас.И трите двойки бяха финалисти и в надпреварата за Купа Нефтохимик.С това отлично представяне завърши и състезателния сезон за клуба.

Предишна 30-ГОДИШНА ЖЕНА ОТ СЛИВЕН ИЗДЪХНА В ДОМА СИ
Следваща НЮЙОРКСКАТА ДЖАЗ ФОРМАЦИЯ НА АРИ РОЛАНД ИЗЛИЗА НА СЛИВЕНСКА СЦЕНА В СРЯДА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен 0 коментара

„ШАРЕН СВЯТ“ ГОСТУВА В СУ „ПЕЙО ЯВОРОВ“ И ОУ „ПАНАЙОТ ХИТОВ“

Занимания на тема „Шарен свят”, по дейност Интерактивен музей по основната програма на ОДФ-Сливен, се проведоха в 6 „б” и 7 „б” класове в СУ „Пейо Яворов”. Лекторът Дора Куршумова

ПЪРВОТО АВТОКИНО В СЛИВЕН ЩЕ БЪДЕ САМО ДО СТАДИОН „ХАДЖИ ДИМИТЪР“ В ПАРК „ЮНАК“

Автокиното тази вечер ще се прожектира на два пъти, но на едно място – паркингът от северния вход на стадион „Хаджи Димитър“ в парк „Юнак“. По -рано днес Sliveninfo цитира