СТ. КОМИСАР ДИМИТЪР ВЕЛИЧКОВ: СТРЕМИМ СЕ МВР ДА Е СТАБИЛНА И РАБОТЕЩА ИНСТИТУЦИЯ
Уважаеми съграждани,
На 5 юли Министерството на вътрешните работи отбелязва 144 години в служба на реда и закона.
На този ден през 1879 година княз Александър Батенберг подписва Указ №1 за създаване на Министерство на вътрешните работи. В продължение на почти век и половина МВР преминава през много исторически изпитания, възходи, трудности и дни на успех. През всичките години вътрешното ведомство е било натоварено с много отговорности и към него е имало големи очаквания. В нашата ежедневна работа се стремим да гарантираме бърза реакция, гъвкавост, отзивчивост и разбиране. Стремим се МВР да е стабилна и работеща институция.
Скъпи колеги,
Наша е отговорността за реда в държавата, за спокойствието и сигурността на гражданите, за защитата на техните права и достойнство.
В празничния ден искам да Ви благодаря за труда, професионализма и всеотдайността.
Пожелавам Ви спорен и резултатен труд, здраве, късмет и щастие на Вас и Вашите семейства! Бъдете почтени и отговорни. Дано усилията и енергията, които влагате в работата си бъдат възнаградени с високото доверие на нашите съграждани.
Бъдете здрави!
Изказвам благодарност към всички партньори, които ни помагат в опазване на законността в нашия град – прокуратура, съд, кметове, държавни институции, неправителствени организации , медии и граждани.
Убедени съм, че постигнатите добри резултати се дължат на общите ни усилия.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
За автора
Може да харесате още
СПАСИТЕЛЯТ С ПАГОНИ ОТ ПЪРВА ЛИНИЯ В СЛИВЕН
Той се среща с Covid-19 всеки ден. И спасява човешки животи. Полк. д-р Илиян Комитов, началник на Военна болница – Сливен, е отличен администратор, който успя да съхрани лечебното заведение,
ПУБЛИКУВАНИ СА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ КЛАСИРАНЕТО В ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ
Вече са публикувани резултатите от класирането за месец юни за прием на децата в първа група в детските градини за учебната 2020/2021 година. В класирането участваха общо 528 заявления или
ГЕРБ – СЛИВЕН ПОЧЕТЕ ПАМЕТТА И ДЕЛОТО НА ХРИСТО БОТЕВ И ЗАГИНАЛИТЕ ЗА СВОБОДАТА НА БЪЛГАРИЯ
Днес се навършват 144 години от гибелта на поета-революционер Христо Ботев. Днес почитаме и паметта на загиналите за свободата и независимостта на България. По този повод общинският ръководител на ГЕРБ-Сливен