СТАРТИРА САНИРАНЕТО НА БЛОК НОМЕР 8 НА УЛИЦА „АНТОН ИВАНОВ“
09.05.2019 1777 Прегледи

СТАРТИРА САНИРАНЕТО НА БЛОК НОМЕР 8 НА УЛИЦА „АНТОН ИВАНОВ“

Поредна строителна площадка за саниране бе открита днес. Блок номер 8 на улица „Антон Иванов“ ще бъде обновен по Националната програма за енергийна ефективност на многофамилни жилища.

Пред кмета Стефан Радев жителите на блока споделиха, че са очаквали с нетърпение този момент. Той от своя страна ги поздрави за добрата организация и активност при подаване на документите за кандидатстване по програмата. В края на срещата кметът призова всички да проявят търпение по време на строителния процес и им пожела успешно завършване на обекта.
Дейностите включват топлоизолация на външните стени на сградата, хидро и топлоизолация на покрива, ламаринена обшивка и гръмоотвод, както и подмяна на вратите на входовете. Дограмата на жилищата и общите части, която не отговаря на изискванията за енергийна ефективност, също ще бъде сменена.

Изпълнител на обекта е „Статус-Н“ ООД, а „Булконс Груп“ ЕООД ще извършва строителен надзор. Предвижда се той да бъде завършен в рамките на 178 календарни дни.

Предишна ГРАЖДАНИ НА СЛИВЕН ПОСТАВИХА СВОИ ПРОБЛЕМИ ПРЕД РЪКОВОДСТВОТО НА ОБЩИНАТА
Следваща КМЕТЪТ СТЕФАН РАДЕВ: НАУКАТА ИМА ВСЕ ПО-ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ ЗА ЖИВОТА НА ХОРАТА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ХВАНАХА 300 КИЛОГРАМА НЕЛЕГАЛЕН ТЮТЮН

300 килограма нелегален тютюн са иззели служители на сектор „Противодействие на икономическата престъпност в Сливен“. Специализирана операция по противодействие на незаконната търговия с тютюневи изделия е проведена на 18 февруари

Новини Сливен

РАЗКРИТИТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ДРОГА В БЛАТЕЦ СА ХВАНАТИ ПРИ ПОЛИЦЕЙСКА АКЦИЯ, РАЗПОРЕДЕНА ОТ СТАРШИ КОМИСАР ДИМИТЪР ВЕЛИЧКОВ

Производство и притежание на наркотици е установено при операция на полицията в Сливен. В края на миналата седмица по разпореждане на директора на ОДМВР-Сливен старши комисар Димитър Величков е осъществена

Новини Сливен

КЪДЕ И ДОКОГА НЯМА ДА ИМА ВОДА В СЛИВЕН

„Водоснабдяване и Канализация-Сливен“ ООД уведомява своите потребители, че поради извършване на авариен ремонт на 16.07.2019 г. (вторник) от 09.30ч. до 13.00ч. е прекъснато водоподаването в кв. „Речица“. При възможност водоподаването

0 коментара

Все още няма коментари!

Може да сте първият който коментира публикацията!

Остави коментар

12 − four =