СЛИВНАЛИЯТА МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ СПЕЧЕЛИ БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО БОРБА
март 11, 2019 1237 Прегледи

Михаил Георгиев спечели бронзов медал от Европейското първенство по борба до 23 години в Нови сад.

В категория до 70 кг, възпитаникът на АСК Сливен и Спортно училище „Димитър Рохов” победи в малкия финал Даниел Чоманик (Словакия) с 5:0.

Преди това Георгиев  преодоля репешажите, като се наложи с 2:0 над Артьом Ауга (Литва).

Сливналията стартира първенството с успех срещу Александър Курища (Беларус) с 3:3, но после отстъпи пред поляка Патрик Оленчин  с 1:3 и така се оказа на репешажите.

Борците ни в свободния стил завършиха с пет бронзови медала на шампионата на Стария континент до 23 г. в Сърбия.

Мими Данева, sliven-sport.com

Предишна ВЕЛИКДЕНСКИТЕ ПОСТИ ЗАПОЧВАТ ОТ ДНЕС
Следваща ФОТОДОКУМЕНТАЛНА ИЗЛОЖБА, ПОСВЕТЕНА НА БАЛКАНСКАТА ВОЙНА, ГОСТУВА В ЯМБОЛСКИЯ МУЗЕЙ НА БОЙНАТА СЛАВА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

167 ИЗЛЕКУВАНИ И 45 ЗАБОЛЕЛИ ПРЕЗ ПОСЛЕДНОТО ДЕНОНОЩИЕ В ОБЛАСТ СЛИВЕН

През последното денонощие в област Сливен бяха излекувани 167 души. За същия период положителен резултат показаха изследванията с PCR-тестове на 45 жители на областта. Сред тях са двама лекари и три

МЪЖ СЕ САМОУБИ С ПУШКА В СЛИВЕН

Мъж се самоуби с ловна пушка в сливенския кв. „Сини камъни“, научи Sliveninfo. Днес по обяд тялото на мъжа бе изнесено от медици. На място имаше и полиция. Драмата се

КМЕТЪТ СТЕФАН РАДЕВ ПОЗДРАВЯВА ВСИЧКИ СЛУЖИТЕЛИ В ОБЩИНА СЛИВЕН ПО ПОВОД 12 ОКТОМВРИ – ДЕН НА БЪЛГАРСКАТА ОБЩИНА

Кметът Стефан Радев поздравява всички служители в Община Сливен по повод 12 октомври – Ден на българската община. „В Деня на българската община и местното самоуправление, поздравявам всички колеги от