СЛИВНАЛИЯТА МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ СПЕЧЕЛИ БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО БОРБА

Михаил Георгиев спечели бронзов медал от Европейското първенство по борба до 23 години в Нови сад.

В категория до 70 кг, възпитаникът на АСК Сливен и Спортно училище „Димитър Рохов” победи в малкия финал Даниел Чоманик (Словакия) с 5:0.

Преди това Георгиев  преодоля репешажите, като се наложи с 2:0 над Артьом Ауга (Литва).

Сливналията стартира първенството с успех срещу Александър Курища (Беларус) с 3:3, но после отстъпи пред поляка Патрик Оленчин  с 1:3 и така се оказа на репешажите.

Борците ни в свободния стил завършиха с пет бронзови медала на шампионата на Стария континент до 23 г. в Сърбия.

Мими Данева, sliven-sport.com

Предишна ВЕЛИКДЕНСКИТЕ ПОСТИ ЗАПОЧВАТ ОТ ДНЕС
Следваща ФОТОДОКУМЕНТАЛНА ИЗЛОЖБА, ПОСВЕТЕНА НА БАЛКАНСКАТА ВОЙНА, ГОСТУВА В ЯМБОЛСКИЯ МУЗЕЙ НА БОЙНАТА СЛАВА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен 0 коментара

ЗАДЪРЖАХА МЪЖА, ПРОСТРЕЛЯЛ КУЧЕ В НОВА ЗАГОРА

Зоополицията в Нова Загора е задържала извършителя, причинил смъртта на куче в село Богданово. Престъплението е извършено на 24 февруари. След проведени издирвателни действия полицията е задържала 32-годишния Е.Е. от

59-ГОДИШЕН МЪЖ ОТ СЛИВЕН Е ОТКРИТ МЪРТЪВ, СЪС СЛЕДИ ОТ ИЗГАРЯНИЯ

На 09.01.т.г. около 23.30 ч. във Второ Районно управление – Бургас е получено съобщение за пожар, възникнал в близост до ж.п. линиите зад сградата на таксиметрова компания «Индикар» в Северната

РАДОСТ КОСТОВА Е НОВИЯТ ДИРЕКТОР НА ДРАМАТИЧНИЯ ТЕАТЪР В СЛИВЕН

Радост Костова е новият директор на Драматичен театър „Стефан Киров“ – Сливен, научи Sliveninfo. Актрисата, която е носителка на наградата „Аскеер“ и бивш зам.-кмет на Община Сливен, спечели конкурса на