СЛИВЕН ЗАГУБИ С 0:8 ОТ ЧЕРНО МОРЕ

Юношите старша възраст на Черно море постигнаха разгромен успех с 8:0 при гостуването си на Сливен в отложен мач от 10-ия кръг на Елитната група до 19 години, съобщиха на официалния сайт на клуба.

Денислав Ангелов откри резултата в 20-ата минута, а Петър Вуцов покачи на 2:0 в 25-ата. И двете попадения паднаха след заучени положения от корнер. До почивката “моряците” вкараха още три гола, като на два пъти точен бе Велислав Василев в 30-ата минута и 39-ата от дузпа за нарушение срещу самия него. В последната минута на първата част Данаил Димов реализира за 5:0.

В 50-ата Тугай Неджет вкара за 6:0, а Христо Иванов в 57-ата и Данаил Димов в 65-ата оформиха крайния резултат.

Това беше 10-та загуба в десет срещи на ОФК „Сливен“. Головата е разлика на тима е минус 53.

Предишна ПОЗДРАВЛЕНИЕ КЪМ КМЕТОВЕТЕ НА НОВА ЗАГОРА И ТВЪРДИЦА
Следваща ИЗЧЕЗНАЛА ЖЕНА Е ОТКРИТА МЪРТВА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен 0 коментара

ОЩЕ ПЪРВАТА ВЕЧЕР ПОСЕГНАХА НА ТОКУ-ЩО ЗАСАДЕНИТЕ ЦВЕТЯ НА „РОЗОВА ГРАДИНА“

Прясно засадените цветя на новото кръгово кръстовище „Розова градина“ в Сливен още първата нощ станаха обект на посегателство от злосторници, видя репортер на Sliveninfo. Цветята бяха засадени в четвъртък, а