„СЛИВЕН БАСКЕТ“ ОСТАНАХА ДЕВЕТИ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО

“Академик Бултекс 99” спечели титлата от Държавното първенство по баскетбол за момчета до 14 години. На финала пловдивчани победиха „Балкан”със 76:66 точки.
„Академик” завършва сезона без нито една загуба в редовния сезон, за Купата на България, финалите за момчета, като спечели всички турнири, в които участва.

„Черно море Тича” спечели бронзовите медали. В мача за третото място „моряците“ победиха „Несебър” със 76:56.

В мача за петото място „Левски” записа победа над „Рилски спортист” с 90:60 т.
На седмата позиция завърши отборът на „БУБА баскетбол”, който се наложи над ЦСКА с 51:39.

„Сливен баскет” завърши на пета позиция в предварителната група, а в крайното класиране дели 9-10 място с тима на „Троян”.

Предишна В РБ „САВА ДОБРОПЛОДНИ” – СЛИВЕН ОТНОВО ОТВАРЯ ВРАТИ ТВОРЧЕСКА РАБОТИЛНИЦА „ЛЯТО В БИБЛИОТЕКАТА”