СЛИВЕНСКИЯТ ДЖУДИСТ БОЖИДАР ТЕМЕЛКОВ ОТПАДНА НА ТУРНИР ОТ ГОЛЕМИЯ ШЛЕМ В ПАРИЖ

Божидар Темелков не успя срещу Адриан Нието Чинаро в категория до 66 кг на турнира от Големия шлем в Париж.

Българинът загуби с ипон от опитния испанец, който е призьор от престижни турнири.

А победител в групата на Темелков стана японецът Риома Танака, който стигна финала и по-късно днес ще спори за титлата срещу сънародника си Тайкох Фуджисака.

Състезателят на сливенския „Биоком“ бе единственият ни представител на турнира, който за първи път се провежда през есента. По традиция надпреварата е пред февруари, но заради пандемията датите бяха променени.

МЕДВЕН НАСТРЪХНА СРЕЩУ ИДЕЯТА ЗА КОНЦЕСИЯ ЗА ДОБИВ НА ИНЕРТНИ МАТЕРИАЛИ

Село Медвен настръхна срещу идеята за концесия за добив на инертни материали. На 12 декември е насрочено публично обсъждане на намерение за Добив на скално – облицовъчни материали от находище

МОМЧЕТАТА ОТ „СЛИВЕН БАСКЕТ“ СПЕЧЕЛИХА ДВЕ ПОБЕДИ В ЕДИН ДЕН

Състезателите от отбора на „Сливен баскет“ донесоха двойна радост за своите привърженици. В неделя те постигнаха две поредни победи. Преди обяд нашите баскетболисти разгромиха „Розова долина“ – Казанлък с 84:42

ОБЩИНАТА ЩЕ ПРАВИ ВСЯКА СЕДМИЦА ТЕСТОВЕ ЗА COVID-19 НА РАБОТЕЩИТЕ В СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ ОТ РЕЗИДЕНТЕН ТИП

Община Сливен ще прави всяка седмица,за своя сметка,тестове за COVID-19 на персонала в социалните услуги от резидентен тип. Това обяви на брифинг пред журналисти кметът Стефан Радев във връзка с