СЕЛО МЛЕКАРЕВО ОТБЕЛЯЗА СВОЯ ПРАЗНИК
Сред безброй усмивки хората от Млекарево отбелязаха празника на селото на 8 ноември. След тържествена света литургия по случай Архангеловден и тържествен водосвет, Кметство Млекарево и Народно читалище „Христо Ботев – 1920“ бяха подготвили богата музикална програма, която създаде много настроение на площада.
Гости на празника бяха кмета на общината Галя Захариева и нейният екип, кметове на малки населени места, общински съветници и много приятели на селото. При откриването на събитието кметът на Млекарево Диан Тодоров подчерта значението на празника за млекаревци и им пожела животът им да бъде изпълнен с удовлетворение, с топлина в семейството, със спокойствие и увереност. Кметът на общината Галя Захариева също поздрави жителите на селото, като изрази радостта си от това, че отново са заедно на площада и могат да забравят, поне за кратко, грижите на ежедневието. Всеобщото веселие на площада продължи с изпълнение на малките палавници от Детска градина „Детство“, талантливите Таня Кръстева и Антон Ганчев и пищна заря.
За автора
Може да харесате още
КЪДЕ И ДОКОГА НЯМА ДА ИМА ВОДА В СЛИВЕН
На 25.08 /събота/ поради ремонтни работи ще бъде прекъснато водоподаването на бул.“Банско шосе“ до 12.30ч. Днес 25.08.2018 /събота/до отстраняване на възникнала авария е прекъснато водоподаването в с.Тополчане. ВиК-Сливен се извинява
КМЕТЪТ НА СЛИВЕН: ВЪЗПИТАНИЕ И ОБРАЗОВАНИЕ ЩЕ ПОМОГНАТ СРЕЩУ ЦИНИЧНИТЕ ПОСЛАНИЯ ПО СТЕНИТЕ
Община Сливен и кметът на града Стефан Радев се присъединиха към кампанията на Клуб Z „ИZчистване“. Инициативата ни е за заличаване на оскърбителните графити по стените и насърчаване на уличното изкуство. А целта –
КМЕТЪТ НА КОТЕЛ С ПОЗДРАВ ПО СЛУЧАЙ ПРАЗНИКА НА ГРАДА
Кметът на Община Котел Коста Каранашев поздрави всички котленци по случай 1 ноември – Ден на народните будители и празник на града. Ето и пълният текст на поздрава: Уважаеми дейци

















