„РЕНЕГАТ“ ИДВАТ В СЛИВЕН НА 24 ОКТОМВРИ
Рок група „РЕНЕГАТ“ се качва на сливенска сцена този петък, 24 октомври. Събитието е част от програмата на Общината за Димитровден – празника на Сливен. „С новото си попълнение Джимара и още по-брутално звучене, групата излиза на сцената за първи път в новия си състав“, информират на официалната фейсбук страница на „РЕНЕГАТ“.
В концертната вечер ще се включат и таланти от Сливен. Началото е от 19 ч. на откритата сцена на площад „Хаджи Димитър“.
Събитието се организира от Община Сливен.
За автора
Може да харесате още
ПРОДЪЛЖАВА РАБОТАТА НА МОБИЛНИ ЕКИПИ НА СЕКТОР БДС В СЛИВЕН
От началото на седмицата мобилни екипи на сектор „БДС“ към ОДМВР-Сливен са извършили „организиран прием“ с биометрична станция по искане на кметовете на селата Градско и Новачево. Сектор „БДС“ продължава
„НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ“ ЕАД Е ВЗЕЛО ВСИЧКИ НЕОБХОДИМИ МЕРКИ ЗА ЕФЕКТИВНО ВОДОВЗЕМАНЕ ОТ ЯЗОВИРИТЕ С НАМАЛЕН ВОДЕН ОБЕМ
„Напоителни системи“ ЕАД е взело всички необходими мерки по отношение на рехабилитацията на напоителните съоръжения на язовирите „Тича“, „Копринка“, „Жребчево“, „Домлян“, „Тополница“ и „Пясъчник, за които според МОСВ – „при
НАУКАТА ОТБЛИЗО: УРОЦИТЕ НА ЧЕРНОБИЛ И ФИЗИКАТА В СЛУЖБА НА ЗДРАВЕТО
В Котел се проведе среща с науката с участието на Тома Томов – инженер-физик и преподавател в Софийския университет „Св. Климент Охридски“. В рамките на събитието бяха представени две самостоятелни














