ПЪЛНА СИНЯ ЛУДНИЦА В СЛИВЕН
В СДС-Сливен настана пълна лудница. Областното и общинско ръководства са сменени, без да разберат.
„Когато на 17 април отидох на Национален Съвет се оказа, че името ми не фигурира в списъка. Имало нов областен председател, за което аз не знаех“, заяви пред Sliveninfo досегашният председател на СДС в Област Сливен Иван Йоцов. По-късно той разбрал, че е сменен и общинският председател д-р Тодор Ганчев.
„Това е абсурд и против нашия устав. Националният Съвет взе решение да ме възстанови“, каза Иван Йоцов пред Sliveninfo.
Новият областен лидер на СДС се казва Илиян Илчев, младо момче, с две висши образования. Това заяви пред Sliveninfo общинският съветник Пламен Крумов, който пък бил избран за общински председател на СДС. Крумов е бивш футболист, който живее в Бургас, но има футболна школа за деца в Сливен. Той е от село Жельо войвода, а на последните общински избори получи най-много преференции. Той призна, че Иван Йоцов не е присъствал на събранието, на което е бил сменен. Това е станало преди десет дни, когато в Сливен е дошъл един от най-приближените на Божидар Лукарски – Костадин Марков.
„Не знам Илиян колко висши образования има, но знам, че е треньор или нещо такова в школата на Пламен Крумов“, каза Иван Йоцов.
В създалата се политическа каша в СДС – Сливен са ясни поне две неща. Първо, че Иван Йоцов, д-р Тодор Ганчев и други стари седесари са против досегашния председател на СДС в страната Божидар Лукарски. Второ, че новите седесари, начело със съветника Пламен Крумов, са за Божидар Лукарски.
За автора
Може да харесате още
РЪКОВОДСТВОТО НА ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ПОЧЕТЕ ПРАЗНИКА НА СЛИВЕНСКИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА РЕДА
С поднасяне на венци пред паметника на Хаджи Димитър и тържествено събрание Областната дирекция на МВР в Сливен отбеляза днес своя професионален празник. 8-ми ноември, Архангеловден, е отреден от Православната
ТОПЛОФИКАЦИЯ СЛИВЕН ПЛАНИРА НАЙ-МАЛКО УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЦЕНАТА НА ПАРНОТО В СРАВНЕНИЕ С ДРУГИ ТОПЛОФИКАЦИИ
Според изнесените данни от входираните заявления от топлофикациите за промяната в цените на парното, става ясно, че Топлофикация Сливен планира най-малко увеличение в сравнение с останалите топлофикации. Дружеството е заявило
16 ПОСТРАДАЛИ ПРИ КАТАСТРОФИ ЗА ТРИ ДНИ, ЧЕТИРИМА СА ПРИЕТИ В БОЛНИЦАТА
На 16 души, пострадали при общо 10 пътни инцидента е оказана спешна помощ през последните три дни в МБАЛ “Д-р Иван Селимински” – Сливен, съобщи зам. – директорът по медицинските
0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!