ПРЕСЛАВА ДОБРЕВА ОТ СЛИВЕН СПЕЧЕЛИ ЗЛАТЕН МЕДАЛ НА ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРАТЕ
април 9, 2019 1072 Прегледи

На 5 и 6 април залата на НСА в София се оказа малка да побере над петстотинте каратеки от 33 клуба от цяла България дошли да премерят сили в Държавното първенство по олимпийско карате, организирано от Българска Национална Федерация Карате. Представителката на сливенския клон на СК Никон – Преслава Добрева спечели 1 място и златен медал и титлата републикански шампион в дисциплината кумите. За отличното представяне на Преслава основна „вина” имат сенсей Николай Колев и сенсей Димитър Червенпеев, които не само подготвиха, но и неотлъчно подкрепиха Преслава в това тежко и важно състезание. СК „Никон” безапелационно спечелиха и първото място сред клубовете в България в отборната надпревара. Като продължение на своето развитие карате клуб „Никон“ се трансформира в Академия по бойни изкуства „Team Tsanev“. Изпълвайки „Програма Масимум”, Преслава Добрева в рамките на 2 седмици спечели още златен медал от пролетния кръг международния турнир „Математика без граници”, както и първо място с максимален резултат за България в математическото състезание „Европейско кенгуру”.

Предишна ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ
Следваща СЛИВЕН ЩЕ БЪДЕ ЗА ВТОРИ ПЪТ ДОМАКИН НА НАЦИОНАЛЕН ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ