ПРЕСЛАВА ДОБРЕВА ОТ СЛИВЕН СПЕЧЕЛИ ЗЛАТЕН МЕДАЛ НА ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРАТЕ
април 9, 2019 756 Прегледи

На 5 и 6 април залата на НСА в София се оказа малка да побере над петстотинте каратеки от 33 клуба от цяла България дошли да премерят сили в Държавното първенство по олимпийско карате, организирано от Българска Национална Федерация Карате. Представителката на сливенския клон на СК Никон – Преслава Добрева спечели 1 място и златен медал и титлата републикански шампион в дисциплината кумите. За отличното представяне на Преслава основна „вина” имат сенсей Николай Колев и сенсей Димитър Червенпеев, които не само подготвиха, но и неотлъчно подкрепиха Преслава в това тежко и важно състезание. СК „Никон” безапелационно спечелиха и първото място сред клубовете в България в отборната надпревара. Като продължение на своето развитие карате клуб „Никон“ се трансформира в Академия по бойни изкуства „Team Tsanev“. Изпълвайки „Програма Масимум”, Преслава Добрева в рамките на 2 седмици спечели още златен медал от пролетния кръг международния турнир „Математика без граници”, както и първо място с максимален резултат за България в математическото състезание „Европейско кенгуру”.

Предишна ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ
Следваща СЛИВЕН ЩЕ БЪДЕ ЗА ВТОРИ ПЪТ ДОМАКИН НА НАЦИОНАЛЕН ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ПРЕДПРИЕМАЧИ ГЕРБ-СЛИВЕН ЗАЛЕСИХА ЧЕТИРИ МЛАДИ ЕЛХИ НА РАЗЛИЧНИ МЕСТА В ГРАДА

Предприемачи ГЕРБ – Сливен залесиха четири млади елхи на различни места в града. Според председателя на ПГЕРБ-Сливен Николай Колев идеята е младите дръвчета да останат за постоянно на избраните места

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ НА РЗИ-СЛИВЕН ЗА ГРИПА

Във връзка със снижаване на заболяемостта от Грип и остри респираторни заболявания в община  Сливен, считано от 06.02.2018 г. се отменят разпоредените със Заповед на директора на РЗИ Сливен противоепидемични

ЖИТЕЛИ НА „КЛУЦОХОР“ ТЪРСЯТ ПОМОЩ ОТ ОБЩИНА СЛИВЕН ЗА ПРЕМАХВАНЕТО НА СМЕТИЩЕ

Преди десетина години на това място имаше детска площадка, а днес е незаконно сметище. Силно се надяваме общината да реагира, за да могат децата да играят нормално, а не родителите