ПРЕСЛАВА ДОБРЕВА ОТ СЛИВЕН СПЕЧЕЛИ ЗЛАТЕН МЕДАЛ НА ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРАТЕ
април 9, 2019 806 Прегледи

На 5 и 6 април залата на НСА в София се оказа малка да побере над петстотинте каратеки от 33 клуба от цяла България дошли да премерят сили в Държавното първенство по олимпийско карате, организирано от Българска Национална Федерация Карате. Представителката на сливенския клон на СК Никон – Преслава Добрева спечели 1 място и златен медал и титлата републикански шампион в дисциплината кумите. За отличното представяне на Преслава основна „вина” имат сенсей Николай Колев и сенсей Димитър Червенпеев, които не само подготвиха, но и неотлъчно подкрепиха Преслава в това тежко и важно състезание. СК „Никон” безапелационно спечелиха и първото място сред клубовете в България в отборната надпревара. Като продължение на своето развитие карате клуб „Никон“ се трансформира в Академия по бойни изкуства „Team Tsanev“. Изпълвайки „Програма Масимум”, Преслава Добрева в рамките на 2 седмици спечели още златен медал от пролетния кръг международния турнир „Математика без граници”, както и първо място с максимален резултат за България в математическото състезание „Европейско кенгуру”.

Предишна ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ
Следваща СЛИВЕН ЩЕ БЪДЕ ЗА ВТОРИ ПЪТ ДОМАКИН НА НАЦИОНАЛЕН ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

МИНИСТЪРЪТ НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ ИДВА В НОВА ЗАГОРА В ПЕТЪК

Церемонията ще се състои утре, 28 септември, от 11:00 часа пред сградата на Регионалната служба „Пожарна безопасност и защита на населението” в град Нова Загора.  Реновирането на сградата е по

ЮБИЛЕЕН ПЛАКЕТ, ФОТОТИПНО ИЗДАНИЕ НА КОНСТИТУЦИЯТА НА КНЯЖЕСТВО БЪЛГАРИЯ /1879г./ И НА КОНСТИТУЦИЯТА НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ /1911г./ ПОЛУЧИ РБ „САВА ДОБРОПЛОДНИ” ОТ ЦВЕТА КАРАЯНЧЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ

На 9 май 2019г., г-жа Цвета Караянчева – председател на 44-то Народно събрание, при посещението си в гр.Сливен по повод проявите на XXI Национален фестивал на детската книга – Сливен,

СТЕФАН РАДЕВ: ИЗВЪРШВАТ СЕ СТРОИТЕЛНИ ДЕЙНОСТИ ЗА НАД 38 МЛН. ЛЕВА В 12 ОБЕКТА В СЛИВЕН

Общинската структура на ГЕРБ в Сливен проведе своето отчетно – изборно събрание. На него присъстваха 96 представители на местната партийната организация. Областният председател на ГЕРБ в област Сливен Десислава Танева