17.12.2018 0 2018 Прегледи

ПО ИСКАНЕ НА РАЙОННА ПРОКУРАТУРА – СЛИВЕН, СЪДЪТ ЗАДЪРЖА ПОД СТРАЖА ХРИСТИЯН Г., ОБВИНЕН В ИЗВЪРШВАНЕ НА ГРАБЕЖ

По искане на Районна прокуратура – Сливен, съдът задържа под стража Християн Г. Той е обвинен за това, че на 09.12.2018г. в гр. Сливен, отнел чужди движими вещи – дамска чанта, портмоне, шал и парична сума (всичко на обща стойност 240 лв.), от владението на жена, с намерението противозаконно да ги присвои, като употребил сила – престъпление по чл.198, ал.1 от НК.

Към момента се установява съпричастността на обвиняемия и към други престъпни деяния (грабежи), който са извършени на територията на гр. Сливен.

Според прокурора, налице е обосновано предположение за това, че Християн Г. е извършил престъплението, в което е обвинен. Представителят на държавното обвинение е категоричен, че Християн Г. може да извърши ново престъпление или да се укрие.

Съдът прие мотивите на прокурора и задържа под стража Християн Г.

Определението на Районен съд – Сливен може да бъде обжалвано пред Окръжния съд в града.

 

Предишна АТАНАС ДЕЛИБАЛТОВ /БСП/: НАЙ-БЛИЗКАТА НИ ПОЛИТИЧЕСКА ЦЕЛ Е СПЕЧЕЛВАНЕ НА ЕВРОИЗБОРИТЕ
Следваща НОВОГОДИШНА НОЩ ПО СЛИВЕНСКИ – САМО В РЕСТОРАНТ „СЛИВЕН“

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ПОЛИЦИЯТА ПРОВЕЖДА АКЦИИ СРЕЩУ КУПУВАНЕ НА ГЛАСОВЕ В ЧИНТУЛОВО И СЕЛИМИНОВО

Нова акция срещу купуването на гласове и предотвратяването на битовата престъпност. Тя се провежда в две сливенски села – Чинтулово и Селиминово. На база анализ на ОДМВР-Сливен тези села са определени

Новини Ямбол

10 ПЪТИ ПОВЕЧЕ БЕБЕТА СА РОДЕНИ В СЛИВЕН, ОТКОЛКОТО В ЯМБОЛ

83 бебета са проплакали в ямболското родилно отделение за третото тримесечие, сочат данните на Националния център по обществено здраве и анализи. Родените от началото на годината бебета в Ямбол са

Новини Сливен

3 НОВИ СЛУЧАЯ НА КОРОНАВИРУС В ОБЛАСТ СЛИВЕН

92 нови случая на COVID-19 са били установени у нас през изминалото денонощие от направени 2330 PCR теста, показват данните в Единната информационна система. Общо потвърдените случаи от началото на пандемията са

0 коментара

Все още няма коментари!

Може да сте първият който коментира публикацията!

Остави коментар

5 × four =