ПОСТОЯНЕН АРЕСТ ЗА РАЗПРОСТРАНИТЕЛ НА ДРОГА

ПОСТОЯНЕН АРЕСТ ЗА РАЗПРОСТРАНИТЕЛ НА ДРОГА

По искане на Окръжна прокуратура – Сливен, съдът задържа под стража Минчо И. Той е обвинен за това, че на 01.10.2019 г. в гр.Нова Загора, без надлежно разрешително държал с цел разпространение високорискови наркотични вещества (около 8 грама метамфетамин и 1 грам марихуана) – престъпление по чл.354а, ал.1, ал.1, изр.1, предл.4 от НК.

Според прокурора, налице е обосновано предположение за това, че Минчо И. е извършил престъплението, в което е обвинен. Представителят на държавното обвинение е категоричен, че Минчо И. може да се укрие или да извърши ново престъпление.

Съдът прие мотивите на прокуратурата и задържа под стража обвиняемия.

Определението на Окръжен съд – Сливен подлежи на обжалване пред Апелативен съд – Бургас.

Предишна ЧЕРВЕНИЯТ КАНДИДАТ ЗА КМЕТ НА САМУЛОВО Е ЖИВАТА ИСТОРИЯ НА ЦСКА
Следваща ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

  Синът на мутра се обръща тъжно към баща си: – Тате, свършило ми е уискито, дай пари да си купя! Бащата го изгледал строго и отвръща: – Не давам!

Новини Сливен

ОТБОРЪТ НА ОДМВР – СЛИВЕН СЕ КЛАСИРА ТРЕТИ В НАЦИОНАЛНИЯ КОНКУРС „ПЪТЕН ПОЛИЦАЙ НА ГОДИНАТА“

Младши автоконтрольор Николай Стойчев е първи в дисциплината „Оказване на първа долекарска помощ на пострадали при пътнотранспортно произшествие” Сливенски пътни полицаи заеха трето място в отборното класиране на провелия се

Новини Сливен

ПЪРВИТЕ 54 ЗАЯВЛЕНИЯ ОТ СДРУЖЕНИЯТА ЗА ОБЩИНСКО ПОДПОМАГАНЕ БЯХА ПРИЕТИ ЗА БРОЕНИ ЧАСОВЕ

До 11 часа днес бяха обработени 54 заявления за отпускане на финансова помощ от Общината на сдружения на собствениците, съобщи на пресконференция кметът на Сливен Стефан Радев. Документите са подадени от