ПОЛИЦИЯТА В СЛИВЕН Е УСТАНОВИЛИ ШОФЬОР, ДВИЖЕЩ СЕ В НАСРЕЩНОТО ПО АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ”
Служители от сектор „Пътна полиция” – Сливен са се самосезирали след публикация в социалните мрежи за шофиране в насрещната пътна лента по автомагистрала „Тракия”. В публикуваното днес видео се вижда как лек автомобил се движи в аварийната лента в насрещното движение в участъка от магистралата, обслужван от ОДМВР-Сливен. Водачът е установен- жител на град Пловдив, направена е връзка с него. Предстои да бъде санкциониран, като за това нарушение в Закона за движение по пътищата е предвидена глоба в размер на малко над 500 евро и 3 месеца лишаване от правоуправление.
В ОДМВР-Сливен се извършва мониторинг в социалните мрежи, като при всяка публикация с нарушения на ЗДвП се предприемат съответните действия по установявана и санкциониране на нарушителите.
Гражданите могат да подават сигнали на ел. поща на ОДМВР-Сливен sliven@mvr.bg
За автора
Може да харесате още
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Баба Марта е един от най-почитаните български обичаи, запазил се до наши дни. На днешния ден всички българи си закачат мартенички за здраве и късмет. В народните представи пролетта идва
ЗАСЕДАВА ОБЛАСТНИЯТ СЪВЕТ ПО УСЛОВИЯ НА ТРУД
Днес в Областна администрация- Сливен се проведе заседание на Областния съвет по условия на труд, председателствано от областния управител инж. Маринчо Христов. В състава му влизат представители на регионалните структури
ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ: ОКРЪЖЕН СЪД – СЛИВЕН ОТКАЗА СЪКРАТЕНО ПРОИЗВОДСТВО ПО ДЕЛО ЗА ЖЕСТОКО УБИЙСТВО
За първи път в България Сливенският окръжен съд приложи промените в НК, гласувани преди броени седмици от парламента и отказа съкратено производство срещу двама мъже, обвинени в жестоко убийство, въпреки














