ПОЛИЦЕЙСКА АКЦИЯ СРЕЩУ КУПУВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ В НОВА ЗАГОРА
Полицейски екипи преустановиха няколко опита за купуване на гласове в Нова Загора, квартал Шести, съобщи Нова телевизия. По време на акцията униформените са открили и незаконно оръжие.
Втора такава акция е имало и в Сливен, миналата седмица. Униформените са проверявали заведения, заложни къщи и други места, на които се развиват схеми за купуване на гласове.
news.bg
За автора
Може да харесате още
40 ДРЪВЧЕТА ОТ ВИДА „ЧЕРВЕН ДЪБ” БЯХА ЗАЛЕСЕНИ В СЛИВЕНСКОТО СЕЛО САМУИЛОВО
Залесителна акция се проведе днес в сливенското село Самуилово. Засадени са 40 дръвчета от вида „Червен дъб“. Фиданките са залесени в района на стадиона, както и в парка на селото.
7 ОПАКОВКИ ХЕРОИН И БОЕПРИПАСИ СА ИЗЗЕТИ ОТ ПОЛИЦИЯТА В НОВА ЗАГОРА ПРИ ОПЕРАЦИЯ ПРОТИВ НАРКОРАЗПРОСТРАНЕНИЕТО
Множество проверки на адреси и превозни средства са извършени вчера от полицията в град Нова Загора с цел установяване производство, разпространение и употреба на наркотици. В хода на операцията при
ОБЛАСТНИЯТ УПРАВИТЕЛ НА ОБЛАСТ СЛИВЕН ПОИСКА ОТЧЕТ, ОТНОСНО ПРОЕКТА ПО ПОДМЯНА НА ВиК ИНФРАСТРУКТУРАТА
Областният управител на област Сливен инж. Маринчо Христов свика среща на 21 ноември, на която бяха обсъдени досегашните действия и проблеми по изпълнението на проекта за доизграждане и рехабилитация на