20.10.2019 0 2921 Прегледи

ПОЗИЦИЯ НА БСП ОТНОСНО ПУБЛИКАЦИИ В МЕДИИТЕ SLIVENINFO.BG И SLIVEN-NEWS.COM

Общински съвет на БСП – Сливен

гр. Сливен, ул. „Димитър Добрович“ 1

               Уважаеми дами и господа,

               През последните две седмици усилено се тиражира темата:  „Сектретари от основните партийни организации на БСП дават подкрепа на БСДП“.

По този повод сме длъжни да заявим, че не коментираме общи твърдения без посочени конкретни имена и организации.

Мнението на г-н Панайот Чолаков изказано в sliven-news.com за нас е несъстоятелно, тъй като г-н Чолаков се е самоизключил от структурите на БСП преди много години.

Подобни манипулативни и несериозни твърдения може би са допустими по време на предизборна кампания, но ние в качеството си на сериозна политическа сила няма как да влезем в такъв несериозен дебат.

 

Председател на ОбС на БСП Сливен

Атанас Делибалтов

 

Предизборен щаб на БСП
Купуването и продаването на гласове е престъпление

Предишна ПАРТИЙНИ СЕКРЕТАРИ НА БСП ЗАСТАНАХА С ИМЕНАТА СИ ЗАД ПЛАМЕНА ПЕТРОВА
Следваща АНАЛИЗАТОР СТАВА ЗАМ.-ДИРЕКТОР НА ПОЛИЦИЯТА В СЛИВЕН

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ДИРЕКТОРЪТ НА ЮИДП ИНЖ. ДИМЧО РАДЕВ И КМЕТЪТ НА КОТЕЛ КОСТА КАРАНАШЕВ С ОБЩО РЕШЕНИЕ ЗА ДЪРВАТА ЗА ОГРЕВ

Днес инж. Димчо Радев, директор на Югоизточно държавно предприятие – Сливен, се срещна с кмета на Община Котел Коста Каранашев. Повод бе социалното напрежение, което се появи в региона, вследствие

Новини Сливен

ДИМИТЪР СЯРОВ: ЗА НАШИЯ СЛИВЕН, ЗА УСПЕШЕН СЛИВЕН – НОМЕР 66!

Димитър Сяров: За нашия Сливен, за успешен Сливен – номер 66!   Пресцентър Демократична България Купуването и продаването на гласове е престъпление

Новини Сливен

ЧЕСТИТО! РАЗКОПАВАНЕТО НА СЛИВЕН СТИГНА ЛАРГОТО

Честито! Разкопаването на Сливен по проекта на ВиК стигна ларгото. Днес верижен багер се появи до пешеходната зона пред централата на БСП. Затворено за движение е от Областна управа на