ПОЗДРАВЛЕНИЕ ОТ Д-Р СЪБИНА ПЕТКАНСКА ПО СЛУЧАЙ 24 МАЙ
„Напред! Науката е слънце…“
Скъпи приятели,
В навечерието на 24 май – празника на българската просвета, култура и писменост, поздравявам дейците на просветата, изкуствата и културата, хората на словото и духовността на Сливен и региона. От все сърце Ви желая здраве, сили и мъдрост, лични и професионални успехи, творчески дух и удовлетворение!
Скъпи учители, благодарим Ви, че Ви има, благодарим Ви за професионализма и грижите към нашите деца. Вашият труд е ценен за нас, родителите.
Най-строгият учител е животът ни, най-мъдрият учител е книгата до нас, най-важният учител е първият ни! Нека не стихва жаждата ни за знания, духовното ни възвисяване и светлият зов на българщината у всички нас!
Вярвам, че народ, който празнува книжовността и знанието, има силата да се справи с най-трудните изпитания на живота и да продължи пътя си напред!
Честит празник на всички, които милеят за България и Сливенския край!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
Д-р Събина Петканска – Вълева
За автора
Може да харесате още
ОДФ СЛИВЕН ЗАПОЧНА РАЗДАВАНЕ НА ТАБЛЕТИ ЗА НАЙ-МАЛКИТЕ
Обществен дарителски фонд Сливен стартира кампанията „Подкрепа на бедните общности в Сливенския регион за по-добро здраве и образование“. Кампанията е насочена към бедните общности в нашия регион, които живеят в
ЗАДЪРЖАХА ИЗВЪРШИТЕЛ НА ДВЕ КРАЖБИ
23-годишен мъж е задържан за кражби при специализирана операция на полицията в Сливен. Акцията е проведена за времето от 9 до 17 часа на 15 септември от служители на „Криминална
СНЕГОВАЛЕЖЪТ В ОБЩИНА СЛИВЕН ПРОДЪЛЖАВА, НЯМА НАСЕЛЕНИ МЕСТА БЕЗ ТОК И ВОДА
В община Сливен продължава да вали сняг, но вятърът вече е до 5 м/сек в сравнение с вчерашния ден, когато достигна скорост над 34 м/сек (120 км/час). Няма бедстващи и