ПОБЕДА И ЗАГУБА ЗА МЛАДИТЕ БАСКЕТБОЛИСТИ НА СЛИВЕН В НЕДЕЛЯ

Младите баскетболисти на „Сливен баскет“ победиха убедително тима на „Черноморец“ – Бургас в неделя сутринта. В ранния следобед обаче нашите момчета записаха загуба срещу отбора на „Несебър“, след като водеха през целия мач и допуснаха обрат в последната минута. Нашите момчета получиха много поздравления от почти препълнените трибуни в зала „Васил Левски“.

Предишна ЗАПОЧВА САНИТАРНА СЕЧ В ДВОРА НА ВОЕННА БОЛНИЦА - СЛИВЕН
Следваща ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ ОТ „ТОПЛОФИКАЦИЯ – СЛИВЕН“ ЕАД

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ГРАЖДАНИ ПОТЪРСИХА СЪДЕЙСТВИЕ ПО РАЗЛИЧНИ КАЗУСИ В ПРИЕМНИЯ ДЕН НА КМЕТА СТЕФАН РАДЕВ

Различни казуси представиха днес граждани в приемния ден на кмета Стефан Радев. Жители от вилна зона потърсиха съдействие за разрешаване на конкретен проблем в района си. Кметът пое ангажимент към

ПОВЕЧЕ НОВОЗАБОЛЕЛИ И ИЗЛЕКУВАНИ ОТ COVID-19 В ОБЩИНА СЛИВЕН ЗА ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦА

180 са новозаболелите от Covid-19 в община Сливен сочат данните за изминалата седмица. Броят на излекуваните е 105, починали са 15 души. Активните случаи към момента са 427. Справката от

ОПЕРЕТАТА „БАЯДЕРКА“ НА ИМРЕ КАЛМАН НА СЦЕНА В ГРАД СЛИВЕН

8 НОЕМВРИ (четвъртък) от 19:00 ч. в ЗАЛА „СЛИВЕН“ – гр. СЛИВЕН гостува „БАЯДЕРКА“ ОПЕРЕТА от ИМРЕ КАЛМАН либретп Ю. Брамер и А. Грюнвалд Продукция на Музикално-драматичен театър „К. Кисимов“