ПИСАТЕЛКАТА НЕЛИ МАРИНОВА СТАНА ЧЛЕН НА БСП
Писателката Нели Маринова вече е член на БСП. Тя става част от общинската организация на червените в Сливен, където живее и твори.
„Хората на духа в голямата си част на леви хора, а БСП е най-яркият изразител на лявата идея в българското общество. Отдавна трябваше да предприема тази стъпка“, каза Нели Маринова пред Sliveninfo.
Тя е автор на книгите „Различни, но заедно“, „Учителю, кажи ми“ и „Житейски истории“. Като художник, Маринова има над 20 изложби в страната и чужбина.
„Истински съм щастлив, че изтъкнат творец, като Нели Маринова, влиза в БСП. За мен е чест и привилегия да и подам ръка за бъдещата съвместна работа в името на левите идеи“, заяви пред Sliveninfo Стефан Щилиянов, председател на БСП в община Сливен.
За автора
Може да харесате още
СИРНИ ЗАГОВЕЗНИ Е – ДЕН ЗА ПРОШКА
Българската православна църква почита днес църковния празник Неделя Сиропустна, наричан от народа Сирни Заговезни или Прошка. Празникът се отбелязва седем седмици преди Великден и една седмица след Месни Заговезни, а
ОРЪЖИЕ И ДРОГА СА ОТКРИТИ ПРИ СПЕЦИАЛИЗИРАНА ОПЕРАЦИЯ
Служители на РУ-Котел са иззели незаконно ловно оръжие в хода на специализирана операция в селата Ябланово и Малко село. На 12 юни са извършени проверки в три имота в село
КЪДЕ И ДОКОГА НЯМА ДА ИМА ВОДА В СЛИВЕН
„Водоснабдяване и Канализация – Сливен“ ООД уведомява своите потребители, че поради извършване на авариен ремонт на 08.09.2020г.(вторник) до 14:00ч. е прекъснато водоподаването на кв.“Речица“. При възможност водоснабдяването ще бъде възстановено