„ПЕТОЛЪЧКАТА“ ЩЕ БЪДЕ ЗАТВОРЕНА ЗА ТИРОВЕ ОТ 9 ДО 11 ЧАСА ДНЕС
18.02.2025 710 Прегледи

„ПЕТОЛЪЧКАТА“ ЩЕ БЪДЕ ЗАТВОРЕНА ЗА ТИРОВЕ ОТ 9 ДО 11 ЧАСА ДНЕС

Пътен възел „Петолъчката“ ще бъде затворен за движение на тирове от 9 до 11 часа. На територията на област Сливен има множество леки пътно-транспортни произшествия.

Всички пътищата на територията на областта са проходими при зимни условия, има силен снеговалеж на териториите на общините Твърдица и Котел. Работи се постоянно. Това съобщи за Sliveninfo Димитър Иванов, директор на Областно пътно управление – Сливен.

Предишна ЛЕВСКИ - СВЕТЕЦЪТ НА БЪЛГАРИЯ, МЯРА ЗА ЧОВЕШКО СЪВЪРШЕНСТВО!
Следваща ПЪТИЩАТА В ОБЩИНА СЛИВЕН СА ПРОХОДИМИ ПРИ ЗИМНИ УСЛОВИЯ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

  Някакъв мъж води Иванчо вкъщи, като го държи за ухото. Баща му на Иванчо отваря вратата: -Какво е направил пак моя хубостник? -Хвърли камък по колата ми. -Уцели ли?

Новини Сливен

ПЕТИМА НАРУШИТЕЛИ НА КАРАНТИНАТА СА УСТАНОВЕНИ ПРЕЗ ПОЧИВНИТЕ ДНИ

ОДМВР-Сливен оказва пълно съдействие на институциите за спазване на въведените противоепидемични мерки във връзка с ограничаване разпространението на  COVID-19. В дните от 5 до 8 юни са извършени 526 проверки

Новини Сливен

ВЪЗРАСТНА ЖЕНА Е В РЕАНИМАЦИЯ СЛЕД КАТАСТРОФА

  76-годишна жена е приета в Отделението по реанимация на МБАЛ „Д-р Иван Селимински“-Сливен със съчетана травма, получена при катастрофа. Състоянието на пациентката е задоволително. През изтеклите три дни спешна