ОФИЦИАЛНО СЪОБЩЕНИЕ НА ОБЩИНА СЛИВЕН ВЪВ ВРЪЗКА С ПОЛОЖИТЕЛНАТА ПРОБА НА СЛУЖИТЕЛКА В КМЕТСТВОТО
От 13 часа днес до края на работния ден сградата на Община Сливен няма да работи с граждани. Ще бъде извършена цялостна дезинфекция по повод потвърдена положителна проба за Ковид-19 на служителка от Общината. В работата си тя няма преки контакти с граждани. Контактите лица на пациента са поставени под карантина. От 8 часа на 28 май Общината ще работи с нормално работно време и Центърът за административно обслужване ще бъде достъпен за гражданите.
За автора
Може да харесате още
МАЙСТОРИ НА ТОЧНИЯ МЕРНИК СЕ ПОДГОТВЯТ НА БАЗА „НОВО СЕЛО“ КРАЙ СЛИВЕН
Снайперисти от 4-и механизиран батальон на 5-о бригадно командване, от състава на многонационалната бойна група на територията на България, участваха в съвместна огнева подготовка, организирана от Бойната група на учебен
СЛИВЕН СЕ ПРОСТИ С ИВАН КАЦАРОВ
Сливен се прости с бившия управител на общинската фирма „Пътнически превози“ Иван Кацаров. В сряда десетки роднини и приятели на инженера го изпратиха в последния му път. През годините Иван
СТЕФАН РАДЕВ: ДЪРЖАВАТА НЯМА ЗАДЪЛЖЕНИЕ ДА НИ ОПРОСТИ БЕЗЛИХВЕНИЯ ЗАЕМ
Държавата има възможност, но няма задължение да ни опрости безлихвения заем, който получихме през 2017 г. и който използвахме за покриване на стари дългове, останали от предишното управление на общината.














