ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ НА STEM ЦЕНТЪР ПРЕДСТОИ В ЦСОП „Д-Р ВЛАСАКИ ШУМАНОВ“ – ГР. СЛИВЕН
Събитието ще се състои на 19 май 2026 г., вторник, от 10:30 часа в сградата на ЦСОП „Д-р Власаки Шуманов“ – гр. Сливен.
Откриването на STEM центъра е важна стъпка към осигуряване на съвременна образователна среда, насърчаваща развитието на знания, умения и творчески потенциал на учениците чрез иновативни методи на обучение.
За автора
Може да харесате още
В СЛИВЕН ПРЕДСТОИ КРЪГЛА МАСА ЗА СТЕФАН ПАНАРЕТОВ И ДИПЛОМАТИЧЕСКИТЕ ОТНОШЕНИЯ МЕЖДУ БЪЛГАРИЯ И САЩ
Кръгла маса на тема „170 години от рождението на Стефан Панаретов – първият български дипломат в САЩ“ ще се проведе на 10 ноември в Сливен. В програмата са предвидени три
ВТОРАТА ПАЦИЕНТКА В СЛИВЕН Е НА 45 ГОДИНИ
Втората пациентка, която е дала положителен резултат при тест за коронавирус в Сливен, е на 45 години. Тя е съпруга на 51-годишния мъж, който от три дни се лекува в
СТРОИТЕЛНАТА ГИМНАЗИЯ В СЛИВЕН ПОДАРИ НА ОБЩИНАТА ПРОЕКТ ЗА ОБЛАГОРОДЯВАНЕ КОРИТОТО НА РЕКА НОВОСЕЛСКА
Професионална гимназия по строителство и геодезия „Арх. Георги Козаров“ е изготвила проект за облагородяване коритото на река Новоселска в участъка от Новоселски мост до Градински мост. На среща с кмета














