ОТМЕНЯТ СЕ ЧАСТ ОТ СЪБИТИЯТА ВЪВ ВТОРИЯ ДЕН НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ФЕСТИВАЛ „ПРИЯТЕЛСТВО БЕЗ ГРАНИЦИ“
Неблагоприятните метеорологични условия налагат отмяна на част от събитията във втория ден на Международния детски фолклорен танцов фестивал „Приятелство без граници“. Няма да се състоят концертите, които бяха предвидени през деня пред НТС, Градската градина и на откритата сцена на площад „Хаджи Димитър“.
При подходящо време, концертът, предвиден за 18.30 часа, ще се състои на площада. Ако метеорологичната обстановка не позволява, събитието ще бъде преместено в Драматичен театър „Стефан Киров“ с вход свободен.
XXVI Международен фестивал „Приятелство без граници“ беше открит вчера. Във форума тази година участват над 10 български танцови групи и гости от Босна и Херцеговина, Словакия, Турция и Чехия.
За автора
Може да харесате още
ПРАЗНИЧЕН ПОЗДРАВ ОТ АСЕН ГАГАУЗОВ, ОБЛАСТЕН ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БСП В СЛИВЕН
Скъпи сливналии, Позволете ми да Ви поздравява с настъпващите Коледни и Новогодишни празници! Специално искам да поздравя сливенските социалисти, които нееднократно през изминалата година доказваха своята вярност към левите идеи.
ЗАПОЧНА „ПРОЛЕТЕН ПЛУВЕН ТУРНИР“-СЛИВЕН 2024
В басейна на ОУ „Елисавета Багряна“ беше даден старт на „Пролетен плувен турнир“-Сливен 2024. Събитието се организира за втора поредна година от Клуб по плуване „Сливен 2002“. В началото на
КМЕТЪТ СТЕФАН РАДЕВ ПОИСКА СЪДЕЙСТВИЕ ОТ СЛИВЕНСКИТЕ ДЕПУТАТИ ЗА ПОДМЯНАТА НА СТАРИЯ ВОДОПРОВОД В КВ. „РЕЧИЦА“
Кметът на Сливен Стефан Радев предлага да се подмени стария водопровод в квартал „Речица“, докато се работи по изграждането на канализационната мрежа. Той изложи мотивите си пред народните представители от