ОТБОРЪТ НА ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ В СЕЛО КАМЕН Е ПОБЕДИТЕЛЯТ В ЕСЕННИЯ ФУТБОЛЕН ТУРНИР

Тазгодишният победител в Есенния футболен турнир е отборът на ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ в село Камен.
Във финала днес премериха сили училищните отбори от селата Крушаре, Камен, Самуилово и кв. „Речица“.

Купите, медалите и паричните награди на финалистите връчи зам.-кметът Пепа Чиликова. Тя поздрави победителите и всички участници за усилията и постигнатите резултати.

На второ място се нареди отборът на село Самуилово, следван от отбора на кв. „Речица“. На четвърто място се класира отборът на село Крушаре.

В шестото издание на турнира се включиха общо 12 отбора от училища в по-малките населени места.
Организатори са Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните и Община Сливен.

Предишна В ОЧАКВАНЕ НА ГРИПА
Следваща ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

АРЕСТ ЗА МОМЧЕ И МОМИЧЕ, ОПИТАЛИ ДА КРАДАТ ОТ ТРАФОПОСТ

Полицейски служители на участък „Надежда“ са предотвратили кражба от трафопост в индустриалната зона на град Сливен. На 31 декември трима служители от екип на участъка са извършвали обход в промишлената

ЗАПОЧВА ФОТОКОНКУРСЪТ „БЕБЕТАТА НА МБАЛ „Д-Р ИВАН СЕЛИМИНСКИ” – СЛИВЕН” ЗА ДЕЦА, РОДЕНИ ПРЕЗ 2019 ГОДИНА

От 14 декември стартира традиционният фотоконкурс за бебета, родени в МБАЛ „Д-р Иван Селимински”-Сливен през 2019 година. Снимки на новородените деца и декларации за информирано съгласие могат да се изпращат

ПРОВЕДЕ СЕ ПУБЛИЧНО ОБСЪЖДАНЕ НА ГОДИШНИЯ ОТЧЕТ НА ОБЩИНСКИЯ БЮДЖЕТ ЗА 2017 Г.

По инициатива на председателя на Общински съвет – Котел Христина Чолакова вчера се проведе публично обсъждане на годишния отчет за изпълнение бюджета на Община Котел за 2017 година. Отчетът бе