ОТБОРЪТ НА ОУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ В СЕЛО КАМЕН Е ПОБЕДИТЕЛЯТ В ЕСЕННИЯ ФУТБОЛЕН ТУРНИР

Тазгодишният победител в Есенния футболен турнир е отборът на ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ в село Камен.
Във финала днес премериха сили училищните отбори от селата Крушаре, Камен, Самуилово и кв. „Речица“.

Купите, медалите и паричните награди на финалистите връчи зам.-кметът Пепа Чиликова. Тя поздрави победителите и всички участници за усилията и постигнатите резултати.

На второ място се нареди отборът на село Самуилово, следван от отбора на кв. „Речица“. На четвърто място се класира отборът на село Крушаре.

В шестото издание на турнира се включиха общо 12 отбора от училища в по-малките населени места.
Организатори са Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните и Община Сливен.