ОКРЪЖНИЯТ ПРОКУРОР НА СЛИВЕН ПЛАМЕН СТЕФАНОВ: ПРОВЕРКАТА ЗА СМЪРТТА НА МОМИЧЕТО ЩЕ БЪДЕ НАПРАВЕНА ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЪРЗО
Разпоредил съм проверката за смъртта на 15-годишното момиче в Областната болница на Сливен да бъде направена възможно най-бързо. Дал съм срок 10 дни, но всичко зависи от медицинския одит и документите, които ще ни предоставят. Това заяви пред Sliveninfo Окръжният прокурор на Сливен Пламен Стефанов. Той подчерта, че максималният срок по закон за извършване на проверката е 3 месеца.
„Очакваме заключенията на медицинските експерти и ще се произнесем“, каза обвинител № 1 в Сливенска област.
За автора
Може да харесате още
ТОЙ СТАВА СТРАШИЛИЩЕ ЗА СЪВЕТНИЦИ И ОБЩИНАРИ
Новият антикорупционен закон е в сила от днес, показа проверка на Флагман.бг. До този момент основният дебат бе за състава на новата комисия, която ще разследва сигналите за злоупотреби във властта.
УКРАИНСКАТА ОБЩНОСТ В СЛИВЕН ИСКА МИР
Украинската общност в Сливен иска мир и се надява на преговори. Това каза пред репортер на БТА Иван Иванов, председател на Обществения съвет за сътрудничество на българите в Бесарабия и
КМЕТЪТ РАДЕВ СЕ СРЕЩНА С РЪКОВОДСТВОТО НА ДЪРЖАВНА АГЕНЦИЯ ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО
Кметът Стефан Радев се срещна с председателя на Държавната агенция за закрила на детето /ДАЗД/ д-р Теодора Иванова и главния секретар на агенцията Камелия Николова. На срещата в Общината присъства