ОГРАБИХА 77-ГОДИШНА ЖЕНА
14.02.2025 1044 Прегледи

ОГРАБИХА 77-ГОДИШНА ЖЕНА

Криминалисти на РУ-Нова Загора са разкрили случай на грабеж. Сигналът е подаден сутринта на 13 февруари. Жена на 77 години е заявила, че на ул. „Г. С. Раковски“ в град Нова Загора непознато лице е издърпало със сила чантата й, след което е избягало. Предприети са незабавни издирвателни действия. В рамките на деня извършителят е установен. Задържан е за 24 часа. Открадната чанта е намерена и иззета. По случая е образувано досъдебно производство.

Предишна БСП- СЛИВЕН ТРЪГВА С ДВАНАДЕСЕТ ДЕЛЕГАТИ КЪМ 51-Я  КОНГРЕС НА ПАРТИЯТА
Следваща ОГНЕБОРЦИ СПАСИХА СПЯЩО ДЕТЕ ПРИ ГОЛЯМ ПОЖАР

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

– Кои сте вие? – Ние сме четиримата конници на Апокалипсиса: Завоеванието, Войната, Гладът и Смъртта! – А кой е онзи грозен гадняр с вас? – А-а-а, този е още

Новини Сливен

ИЗВЪРШИТЕЛ НА СЕРИЯ ГРАБЕЖИ Е ЗАДЪРЖАН ОТ ПОЛИЦИЯТА В ГРАД СЛИВЕН

В резултат на  денонощната работа на полицейските служители се стигна да задържането  на мъж, който е нападал и обирал възрастни жени в един определен квартал  на град Сливен, каза старши

Новини Сливен

ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ В ТВЪРДИЦА

Министърът на културата Боил Банов от 17.02.2020 г. съгласува Решение № 369 от 27.02.2018 г. на Общински съвет –Твърдица за създаване на Исторически музей в гр. Твърдица. Културната институция ще