ОГРАБИХА 77-ГОДИШНА ЖЕНА
Криминалисти на РУ-Нова Загора са разкрили случай на грабеж. Сигналът е подаден сутринта на 13 февруари. Жена на 77 години е заявила, че на ул. „Г. С. Раковски“ в град Нова Загора непознато лице е издърпало със сила чантата й, след което е избягало. Предприети са незабавни издирвателни действия. В рамките на деня извършителят е установен. Задържан е за 24 часа. Открадната чанта е намерена и иззета. По случая е образувано досъдебно производство.
За автора
Може да харесате още
ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ
– Кои сте вие? – Ние сме четиримата конници на Апокалипсиса: Завоеванието, Войната, Гладът и Смъртта! – А кой е онзи грозен гадняр с вас? – А-а-а, този е още
ИЗВЪРШИТЕЛ НА СЕРИЯ ГРАБЕЖИ Е ЗАДЪРЖАН ОТ ПОЛИЦИЯТА В ГРАД СЛИВЕН
В резултат на денонощната работа на полицейските служители се стигна да задържането на мъж, който е нападал и обирал възрастни жени в един определен квартал на град Сливен, каза старши
ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ В ТВЪРДИЦА
Министърът на културата Боил Банов от 17.02.2020 г. съгласува Решение № 369 от 27.02.2018 г. на Общински съвет –Твърдица за създаване на Исторически музей в гр. Твърдица. Културната институция ще














