ОБЩОПРАКТИКУВАЩИЯТ ЛЕКАР Д-Р ДИАНА ГЕОРГИЕВА ПОЕМА ДКЦ-2 ОТ 19 МАЙ
Общопрактикуващият лекар д-р Диана Георгиева ще встъпи в длъжност като управител на ДКЦ-2 от 19 май. Ден по-рано изтича тригодишният договор на досегашния управител д-р Георги Илиев, научи Sliveninfo.
„Материалната база на лечебното заведение ще бъде един от моите приоритети. Основната заслуга на стартиращия проект по саниране на ДКЦ – 2 (външно и вътрешно) е на д-р Георги Илиев. Аз ще трябва да довърша започнатото“, заяви д-р Георгиева.
Новият управител на ДКЦ – 2 е лекар от 31 години. В момента е зам.-председател на Сдружението на общопрактикуващите лекари в Сливен. Има специалност „Обща медицина“ и професионална квалификация по здравен мениджмънт.
Друга основна насока в работата на новия управител ще бъде намиране на лекари-специалисти със специалности, които в момента липсват в ДКЦ – 2.
Д-р Георгиева е категорична, че общопрактикуващите лекари са основата на здравеопазването у нас. В ДКЦ – 2 те са общо 20.
Д-р Георгиева, която спечели конкурса за управител миналия месец, благодари на кмета Стефан Радев и общинския съвет на Сливен за доверието към нея. Сигурна е,че ще го оправдае.
За автора
Може да харесате още
РОМИ УЧРЕДИХА НАЦИОНАЛНА ПАРТИЯ В СЛИВЕН
В събота в Сливен бе учредена национална ромска партия, която носи името Европейска народна партия – България. За председател на партията учредителното събрание избра Пламен Александров, а за негов заместник
Д-Р СЪБИНА ПЕТКАНСКА ПОЗДРАВЯВА СВОЯ БАЩА Д-Р ВАСИЛ ПЕТКАНСКИ ПО СЛУЧАЙ НЕГОВИЯ РОЖДЕН ДЕН
ДНЕС ,04.02.2022г.,РОЖДЕН ДЕН ИМА НАЙ-СКЪПИЯТ И НАЙ-ВАЖЕН ЗА МЕН ЧОВЕК ! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ,ТАТКО! БЪДИ ЗДРАВ ! ОБИЧАМ ТЕ ТОЛКОВА СИЛНО,ЧЕ НИТО ЕДНА ДУМА НЕ МОЖЕ ДА ОПИШЕ МОЯТА ЛЮБОВ
81-ГОДИШЕН ШОФЬОР ОТ СЛИВЕН БЕ ОСЪДЕН ЗА СМЪРТТА НА СЪПРУГАТА СИ
Състав на Окръжен съд – Сливен постанови присъда, с която призна подсъдимия Д. Д. Хр., на 81 години, за виновен в това, че 07.05.2022 г. при управление на моторно превозно














