ОБЩИНСКАТА ФИРМА ЗА ОХРАНА В СЛИВЕН ПОЕ ОХРАНАТА НА ЗАВОД „ДОМЕЙН БОЙАР“ ЕАД
Общинската фирма за охрана в Сливен пое охраната на винарска изба „Сините скали“ – Сливен, която е собственост на компанията „Домейн Бойар“ ЕАД. Това съобщиха за Sliveninfo от ръководството на общинското дружество в града под Сините камъни.
„Домейн Бойар“ ЕАД е най-големият частен клиент на дружеството, което ще се грижи за сигурността на 10 000 м2 площ с голям граден фонд.
Общинската фирма за охрана осигурява физическата охрана на завода, но ще подобрява и техническото обслужване, свързано с този вид дейност.
За автора
Може да харесате още
НС НА БСП ПРЕКРАТИ ПРАВОМОЩИЯТА НА АТАНАС ДЕЛИБАЛТОВ КАТО ПРЕДСЕДАТЕЛ
Досегашният председател на БСП в община Сливен Атанас Делибалтов е с прекратени правомощия от Националния съвет. Решението е взето на днешния пленум. В Сливен ще има пълен цикъл отчети
ЗА ОСМА ПОРЕДНА ГОДИНА ПЕДАГОЗИ ОТ ОБЛАСТ СЛИВЕН БЯХА УДОСТОЕНИ С НАГРАДАТА „СОФРОНИЙ ВРАЧАНСКИ“
По повод Деня на народните будители – 1 ноември в сградата на Регионалното управление на образованието – Сливен днес бяха връчени ежегодните награди „Софроний Врачански“. Отличията са за принос в
ПРОВЕДЕ СЕ ОБЩЕСТВЕНО ОБСЪЖДАНЕ НА КОНЦЕПЦИЯТА НА ОБЩИНА СЛИВЕН ЗА ИНТЕГРИРАНИ ТЕРИТОРИАЛНИ ИНВЕСТИЦИИ
Проведе се обществено обсъждане на концепцията на Община Сливен за интегрирани териториални инвестиции /КИТИ/. Темата е „Интегрирани инвестиции в новото поколение – за образовани, активни и работещи в региона млади














