ОБЩИНА СЛИВЕН НАБИРА ПЕРСОНАЛ ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГИ ПО ПРОЕКТ „ГРИЖА В ДОМА В ОБЩИНА СЛИВЕН“
24.06.2023 3253 Прегледи

ОБЩИНА СЛИВЕН НАБИРА ПЕРСОНАЛ ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГИ ПО ПРОЕКТ „ГРИЖА В ДОМА В ОБЩИНА СЛИВЕН“

Във връзка с изпълнение на Проект BG05SFPR002-2.001-0034-С01 „Грижа в дома в община Сливен“, Община Сливен  обявява прием на документи за извършване на подбор на персонал за следните позиции: домашен помощник/санитар. Проектът е по процедура за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR002-2.001 “Грижа в дома“ по Програма „Развитие на човешките ресурси” 2021-2027 г. и въз основа утвърдена процедура.

Съобщението за извършване на подбора, изискванията за всяка от позициите и необходими образци на документи за кандидатстване са публикувани на интернет страницата на Община Сливен: https://mun.sliven.bg/rabotni-mesta.

Предишна ДНЕС Е ЕНЬОВДЕН, ПРАЗНИК НА ЛЕЧЕБНИТЕ БИЛКИ
Следваща ДИРЕКТОРЪТ НА СИМФОНИЧЕН ОРКЕСТЪР СЛИВЕН КРЕМЕНА ОКСЕНКРУГ Е НОСИТЕЛ НА ПРИЗА "МУЗИКАНТ НА ГОДИНАТА 2022" В КАТЕГОРИЯ “МУЗИКАЛЕН МЕНИДЖЪР НА ГОДИНАТА”

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ОДФ СЛИВЕН ЗАПОЧНА РАЗДАВАНЕ НА ТАБЛЕТИ ЗА НАЙ-МАЛКИТЕ

Обществен дарителски фонд Сливен стартира кампанията „Подкрепа на бедните общности в Сливенския регион за по-добро здраве и образование“. Кампанията е насочена към бедните общности в нашия регион, които живеят в

Новини Сливен

ОБЛАСТНИЯТ УПРАВИТЕЛ ЧАВДАР БОЖУРСКИ ВЗЕ УЧАСТИЕ В ПОСРЕЩАНЕТО НА ПОЯСА НА БОГОРОДИЦА В СЛИВЕН

Областният управител Чавдар Божурски взе участие в тържественото посрещане на пояса на Богородица в Сливен. Православната светиня пристигна в късния следобед на 12 септември (петък) от манастира в гръцкия град

Новини Сливен

ЕДИН ПОЛИТИК НА 45

Димитър Сяров от Сливен става на 45 години днес. Заместник-председателят на ДСБ получи първите си поздравления рано сутринта от своята съпруга и дъщеря си. Бившият областен управител обаче ще почерпи