ОБЩИНА СЛИВЕН ЗАПОЧВА РЕМОНТ НА НАСТИЛКАТА НА ЗАРЯДНИТЕ СТАНЦИИ ЗА ЕЛЕКТРОМОБИЛИ ПО БУЛЕВАРД „ХАДЖИ ДИМИТЪР“
Във връзка с нарушената настилка на зарядните станции по бул. „Хаджи Димитър“, Община Сливен започва поетапни ремонтни дейности за възстановяването й. За това съобщиха от Дирекция „Общинска инфраструктура“. От 20 февруари, понеделник, зареждането на електрически превозни средства, ще бъде възможно на зарядната станция на паркинга пред Общината, до Виенската сладкарница. Достъпът до останалите налични устройства в района, временно ще бъде ограничен.
Зарядните станции за електромобили в Сливен са активни от началото на месец март миналата година.
За автора
Може да харесате още
В ЗАЛА „МАЙ“ ТАЗИ ВЕЧЕР ПРЕДСТАВЯТ ТОМ 3 НА КНИГАТА „ОПИТ ЗА ИСТОРИЯ НА ГРАД СЛИВЕН“
Представянето на том 3 на книгата на д-р Симеон Табаков „Опит за история на град Сливен“ ще се състои тази вечер в зала „Май“ от 17.30 часа. В него ще
ДОРА КУРШУМОВА: ДА ДАДЕМ ШАНС ЗА ТРЕТИ МАНДАТ НА СТЕФАН РАДЕВ!
През изтеклите два мандата като кмет на Сливен Стефан Радев доказа много важни неща – че е честен, че не злоупотребява с власт, че държи на финансовата дисциплина. Това заяви
НУЛЕВА ГОДИНА ОБЯВИХА ОВОЩАРИТЕ В СЛИВЕНСКО
„Годината ще бъде нулева за овощарите. Има над 500 заявления за измръзнали площи, подадени от региона. Познавам стопани с по 100 дка, в които няма нищо оцеляло”, заяви пред Агри.БГ овощарят от














